نحوه خرید اوراق مسکن به همراه مشاوره تسهیلات مسکن

چگونگی خرید اوراق مسکن ( تسه ) وام بدون سپرده
با مشاورین وام اوراق مسکن جابرینا به راحتی خانه دار شوید ، لازم است بدانید که یکی از روش هایی که می توان به قیمت مناسب خانه دار شد، بکارگیری از تسهیلات با سپرده و بدون سپرده مسکن است.
همانگونه که قبلا در جابرینا گفته بودیم، عزیزانی که متقاضی دریافت وام مسکن هستند، می توانند به روش های زیر اقدام به خرید خانه کنند .

انواع وام مسکن
  1. صندوق پس انداز مسکن که سقف این نوع وام تا 200 میلیون ریال معادل بیست میلیون تومان است که با نرخ 11 درصد همچنین بازپرداخت آن 12 ساله معادل 144 ماه می باشد .
  2. وام مسکن جوانان که سقف این نوع تسهیلات با توجه به میزان واریزی ماهانه مشخص می شود ( طرحی مانند بیمه عمر در مسکن ) که بانرخ 9 درصد همچنین باز پرداخت آن 20 ساله معادل 240 ماه می باشد . به نظر می رسد که این نوع تسهیلات بهترین حالت خانه دار شدن است که پدر و مادر ها برای رفاه فرزندان و جوانان خود باید از همین حالا به فکر باشند .
  3. مسکن یکم که سقف این تسهیلات از 40 و 60 تا 80 میلیون ( در استان ها و شهر های بزرگ ) با نرخ سود 9.5 و 8 درصد ( در بافت های فرسوده و خارج از بافت فرسوده ) همچنین باز پرداخت آن مدت 144 ماه معادل 12 سال می باشد .
  4. خرید اوراق مسکن تا سقف 60 ، 50 و 40 میلیون ( پایخت ایران ، استان ها و سایر شهرستان ) با نرخ 17.5 درصد همچنین بازپرداخت 144 ماهه ( 12 سال ) همچنین برای اطلاع از قیمت اوراق مسکن می توانید تماس بگیرید .
  5. یکی دیگر از روش های دریافت وام مسکن از محل اعتبارات بدون سپرده تا سقف 50 میلیون تومان است که با نرخ 18 درصد ( بیشترین نرخ سود در میان تسهیلات مسکن ) همچنین باز پرداخت 60 ماهه ( کمترین مدت زمان یعنی 5 ساله )
اکنون فعال می باشد همچنین با ابلاغ دستورالعمل جدید کسانی که نیاز به وام مسکن دارند میتوانند تسهیلات بیشتری دریافت کنند .

مشاورین جابرینا به طور تضمینی صفر تا صد کار شما را انجام می دهند همین حالا تماس بگیرید ، برای دریافت کد بورسی می توانید به کارگزاری بورس مراجعه کنید یا با شماره 02155447875 تماس بگیرید .

مراحل-دریافت-اوراق-مسکن.jpg


نحوه خرید اوراق مسکن :
آن دسته از اشخاصی که در گذشته حساب صندوق پس انداز مسکن داشتند و زمان وام 200 میلیون ریالی آن ها رسیده است می توانند فقط با ارائه یک درخواست، وام بدون سپرده مسکن را هم علاوه بر تسهیلات صندوق پس انداز خود و به همان میزان دریافت کنند . در این حالت سقف جمع دو وام نباید بیشتر از 60 میلیون تومان باشد . البته اگر مبلغ وام صندوق مسکن و تسهیلات بدون سپرده ( اوراق مسکن ) به سقف خود نرسید می توانید آن را با خرید اوراق مسکن ( تسه ) جبران کنید . برای مثال اگر شخصی در پایتخت ( تهران ) تصمیم به استفاده از وام 20 میلیونی صندوق مسکن داشته باشد می تواند 20 میلیون دیگر وام بدون سپرده و 20 میلیون تومان نیز اوراق مسکن از کارگزاری تهیه کند ( برای خرید اوراق و مشاوره تماس بگیرید ) تا در نهایت 60 میلیون تومان وام دریافت کرده باشد تا بتواند در خانه ای در شهر تهران خریداری کند .
 
آخرین ویرایش:
loading...

موضوعات مشابه