دلایل گرفتن کد بورسی چیست و چگونه دریافت کنیم

استرس گرفتن کد بورسی یعنی چی ؟
استرس دریافت کد بورسی و انجام معاملات برای افرادیست که به طور روزانه و هفتگی سهام خرید و فروش میکنند .
مسلما برای ورود به بازار بورس اولین چیزی که نیازه بگیریم کد بورسی هست یعنی مقدمه ورود به بازار سرمایه لازمه اش داشتن کد معاملاتی می باشد که می تونید با مراجعه به نزدیکترین کارگزاری یا اینکه با شماره 55447875 021 تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنند .
بعد از دریافت کد بورسی شروع به خرید و فروس سهام میکنید ، و البته قبل از همه این موارد باید به یاد داشته باشید که اگر داخل بازار بورس دانش کافی نداشته باشید به قول قدیمی ها سرمایتون آب میره و ضرر زیادی میبینید . سوال اینجاست که چیکار کنیم تا از سرمایه خودمون محافظت کنیم ؟
آموزش بورس
برای اینکه بتونیم داخل بازار سرمایه سود سازی کنیم باید آموزش ببینیم تا از ضرر های احتمالی پیشگیری کنیم . و این قضیه هم مسئله ای نیست که فقط داخل بازار بورس مهم باشه لازمهء ورود به هر شغلی داشتن دانش و فوت و فن اون هست . برای آموزش بورس میتونید به موسسات مجاز مراجعه کنید .

گرفتن کد بورسی.jpg


دلایل نیاز کد بورسی چیست ؟
یکی از عوامل نیاز کد بورسی در ایران ، برای خرید اوراق بانک مسکن می باشد ، افرادی که میخواهند در سریعترین حالت ممکن اقدام به دریافت تسهیلات مسکن کنند باید امتیاز اوراق مسکن افراد دیگر را خریداری کنند که با سود 17.5 درصد عرضه می شود .
عامل دیگری که شرکت ها را مستلزم داشتن کد بورسی می کند ، برای دریافت بدهی های خود از دولت ( اوراق اخزا ، اسناد خزانه اسلامی ) است که با دریافت کد بورسی از کارگزاری ها می توانند اقدام کنند .
دسته دیگر افرادی هستند که به صورت روزانه ، ماهانه و سالانه اقدام به خرید و فروش سهام می کنند و پایه ثابت بازار سرمایه هستند . این افراد استرس زیادی را در بازار بورس تحمل می کنند .
صحبت ما این دسته افرادیست که معامله پی در پی انجام می دهند .
راهکار های کاهش استرس در بازار سرمایه
  1. پیش بینی ضرر و زیان احتمالی قبل از ورود سهم
  2. روی سهم تمرکز و آرامش خود را حفظ کنید
  3. به خودتان و مهارتتان اعتماد داشته باشید
  4. پیروزی و موفقیت را درون خود تجسم کنید .
استرس خرید و فروش در بازار بورس.jpg

اگر به طور خلاصه وار بگوییم برای ضرر آمادگی داشته و در هنگام معاملات از جو کانال ها و افراد سودجو دوری و همینطور در کمال آرامش معاملات خود را دنبال کنید .
 
آخرین ویرایش:
موضوعات مشابه دسته بندی پاسخ ها تاریخ انتشار
عطاری ، محصولات گیاهی درجه یک 0
loading...

موضوعات مشابه