کارگزاری بورس و اوراق بهادار ، مشاوره اوراق و کد بورسی

کارگزاری بورس و اوراق بهادار - مشاوره اوراق مسکن

جابرینا ، مشاوره در زمینه خرید و فروش اوراق مسکن ، سهام و دریافت کد بورسی همچنین خدمات کارگزاری بورس می باشد . 55447875 021
کارگزاری بورس ، نوعی بنگاه معاملاتی است که وظیفه خرید و فروش سهام ، حق تقدم سهام و خرید و فروش اوراق مشارکت در بورس و اوراق تبعی را دارد و این اعمال توسط کارگزاری ها انجام می پذیرد . کارگزاری بورس بورس در ، به نمایندگی از خریدار و فروشنده سهام اقدام به خرید و فروش سهم میکند .
البته این تعریف روز به روز کمرنگ تر می شود ، یعنی امروزه مردم با دریافت کد معاملاتی آنلاین ( برخط ) به صورت اینترنتی معامله میکنند و کارگزاری در این امر دخیل نمی باشد .
مزایای سامانه معاملات آنلاین چیست ؟
زمان ، مهمترین مسئله در معاملات برخط ، یعنی بهترین مزیت این سامانه سریعتر انجام گرفتن معامله است ، چون در صورتی که از این سامانه استفاده نکنیم باید حضوری به کارگزاری مراجعه کرده و فرم خرید و فروش را پر کنیم . تصور کنید با این امر عملا معاملات نوسانگیر ها متوقف خواهد شد و معامله کردن کاری سخت خواهد بود .
کارگزاری ها خدمات دیگری مانند مشاوره عرضه و پذیرش سهام در بورس ، مشاور سرمایه گذاری در بورس ، سبدگردانی و همچنین صندوق های سرمایه گذاری که توسط کارگزاری بورس ارائه می گردد .
کد بورسی ، پیش نیاز ورود به بورس
اولین چیزی که در مرحله ورود به بورس نیاز است که همه داشته باشند کد بورسی می باشد ، مدت زمان حدودی صدور کد بورسی توسط کارگزاری 48 ساعت کاری است . مدارک مورد نیاز : کارت ملی و شناسنامه ؛ درصورتی که درخواست معاملات آنلاین را داشته باشید مدرک تحصیلی حداقل دیپلم نیز مورد نیاز است .
مراحل دریافت وام مسکن
  1. تحویل مدارک به شعبه و کنترل مدارک همچنین اخذ استعلامهای مربوطه توسط شعبه
  2. ارزیابی ملک توسط ارزیابان بانک ( کارشناسی ارزش ملک و تایید مدارک )
  3. دریافت کد بورسی
  4. واریز هزینه اوراق به حساب کارگزاری و خرید اوراق مسکن ( تسه )
  5. دریافت تاییدیه اوراق و ابطال اوراق تسهیلات مسکن
  6. ارسال سند رهنی به دفترخانه و تحویل چک تسهیلات به فروشنده پس از انتقال قطعی سند
broker_business_as_usual.jpg
 
آخرین ویرایش:
loading...