راه های تشخیص روغن خراطین اصل از تقلبی

راه های تشخیص روغن خراطین

روغن خراطین اصل
سوالی که این روزها ذهن همه را درگیر کرده و مدام از بنده سوال میشود که:این روغن چیه؟از کجا میشه تهیه کرد؟قیمت؟آیا تاثیر گذار هست یا خیر؟و.... روغن خراطین سنتی از ترکیب روغن زیتون و کرم تازه خراطین (کرمهای قهوه ایی رنگ خاکی) تهیه میشود که در بسیاری از موارد برای تقویت ماهیچه های صورت، سینه و آلت تناسلی و بزرگتر شدن این نواحی مصرف شده و خب نتایج مطلوبی هم داشته البته نا گفته نماند که بخاطر تبلیغات زیادی که در مورد این روغن انجام گرفته به تازگی خواهان زیادی پیدا کرده است ولی متاسفانه نوع تقلبی آنهم در عطاری ها بسیار زیاد شده که هیچ ارتباطی با این روغن ندارد به همین خاطر بنده در این پست مطالبی در مورد راههای تشخیص روغن خراطین اصل تقدیم شما عزیزان مینمایم امیدوارم که مفید واقع گردد.

1. روغن خراطین اصل به هیچ عنوان بصورت کِرِم و جامد نیست و یک روغن مایع است و افرادی که تحت هر عنوانی روغن خراطین را با برندها و شعارهای مختلف بصورت کِرِم جامد عرضه میکنند، قابل اطمینان نیستند و توصیه میشود تهیه نفرمائید.

2. روغن خراطین سنتی اصل به رنگ قهوه‌ای است که متأسفانه اکثر روغنهایی که در اینترنت و عطاری‌ها عرضه میشوند رنگ کاملا روشن دارند ( حتما روغن تهیه شده را در یک ظرف شفاف ریخته و به رنگ آن دقت کنید که حتماً تیره باشد).

3. روغن خراطین اصل بد بو است و یک بوی گرم و خاصی دارد. هر چه این بو بیشتر باشد،‌نشان دهنده خالص‌تر بودن روغن است. از خرید روغنهایی که هیچ بویی ندارند خودداری نمائید.

4. کرم خاکی کمیاب و گران میباشد و عطاری ها برای درست کردن آن در مقیاس لیتر از مقدار بسیار کمی(حدودا نیم کیلو) استفاده میکنند.ولی شرکت ما برای درست کردن روغن خراطین سنتی 20 کیلو و روش صنعتی 80 کیلو کرم خاکی استفاده میکند و با مقایسه این مقدار خودتان متوجه خلوص بسیار بالای روغن های شرکت ما میشوید.
میتوانید در تلگرام از طبیب مشاوره بگیرید : 09221103505
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:
loading...

موضوعات مشابه