با زالو درمانی به صورت طبیعی زیبا شوید ، خرید روغن زالو

زالو درمانی و خواص روغن زالو

سالهای آینده در جهان در حوزه زیبایی رشته ای به نام زيباسازی با زالو ، تأسيس خواهد شد .
چون اثرات معجزه گر اين موجود خونخوار ، در رفع جوش ها (آكنه) ، لك و چروك اثبات شده و يكي از بهترين داروهای شفاف كننده ی پوست است.
زالو علاوه بر اينكه بيماری های پوستی مانند اگزما ، قارچ ، آلوپسي ها و ….. را درمان مي كند ، نقش بسيار مهمي در زيبايي پوست نیز دارد.
هر نوع تيرگی در پوست از نظر طب طبيعی و سنتی به دليل افزايش سودا و صفرای است و يا به عبارت عاميانه تر ناشی از كثيفی خون است.

zalo-darmani-min.jpg

زالو درمانی چیست ؟

زالو درمانی باعث دفع خون كثيف و يا همان سودا می شود كه اين کار بوسيله نقش خونخواری زالو انجام مي شود ؛ اما بزاق زالو با افزايش جريان خون در سطح پوست بخصوص خون سالم و روشن كه بهترين غذاي پوست است باعث شفافيت و زيبايی پوست می شود كه اين كار بوسيله بزاق زالو انجام مي گيرد .

بزاق زالو دقیقا چکار میکند ؟

در بزاق زالو ماده‌ای به نام هیالورونیداز وجود دارد كه مانند آنتي‌بيوتيك عمل میكند و كارايی زيادی در درمان بيماري‌های پوستی مانند انواع جوش‌ها و آكنه‌ها و آبسه‌های پوستي دارد. این آنزیم با حل كردن مواد بافتی ، زمینه پخش بزاق زالو را در بافت‌ها فراهم می‌كند و با این كار زالو توانایی می‌یابد بافت‌های دور دست را نیز تحت تأثیر قرار دهد و اثرات درمانی در همه‌ جای بدن به خصوص در نزدیكی محل اتصال زالو به بدن بر جای بگذارد .
اين ماده كمك میكند آلودگیهای موجود در محل آكنه‌ها و جوش‌ها برطرف شود. همين ماده است كه هنگام گزش زالو موجب میشود محل گزش دچار آلودگی نشود. همه اين مسائل كنار هم موجب میشود از آنزيم‌های بزاق دهان زالو براي درمان التهاب‌ ، تورم و قرمزی ناشی از بيماریهای پوستی استفاده ‌شود.

کاربرد زالو درمانی در رفع بیماری پوستی

بیماریهای پوست از آن نوع بیماریهایی هستند که تقریبا همه افراد در طول عمر خود آن را کم و بیش تجربه می کنند.
بیماریهای پوست طیف وسیعی را در بر می گیرد و از بیماری جوش جوانی تا بیماری کشنده سرطان پوست را شامل می شود.
در دنیا از زالوی زنده و فرآورده های آن به صورت وسیعی برای درمان بیماری های پوستی استفاده می شود. انواع بیماری های پوستی که از این طریق معالجه می شوند به شرح زیر هستند :
اصلاح بد رنگی پوست : رنگ پوست افرادی که بد رنگی در چهره دارند ، با زالو اندازی تا مقدار زیادی برطرف می شود و رنگ پوست روشن می شود.
از این روش می توان در زیبا و شفاف کردن رنگ پوست افراد استفاده کرد.
رفع چین و چروک های پوست : زالو با اصلاح گردش خون سبب تغذیه بهتر بافت پوست می شود و از این طریق در رفع چین و چروک پوست مؤثر است. شرکتهای تولید کننده لوازم آرایشی، کرم هایی از ترکیبات ترشحات زالو برای رفع چین و چروک و خوشرنگی پوست تولید می کنند. کارخانه ای در مسکو با مشارکت فرانسه که مواد آرایشی تولید می کند ، کرمی برای رفع چین و چروک های دست و صورت تولید کرده که ماده اصلی این کرم، پودر پوست زالوهای خشک شده است.
رفع جوش‌ها ( آکنه ) و دمل های پوستی : زالو اندازی به خصوص اگر به موقع و با تعداد مناسب انجام شود ، اثر درمانی مناسبی بر آکنه و دمل های پوستی دارد. زالو برای تخلیه و درمان جوشهای پوستی بخصوص ناحیه صورت و شانه ها و روی باسن بسیار مؤثر است.
رفع کانونهای عفونت روی پوست : برای تخلیه کانون های عفونت و زخم های عفونی می‌توان از زالو کمک گرفت ، به خصوص زخم های عفونی مقاوم به درمانهای رایج آنتی بیوتیکی.
درمان اگزما : در بسیاری از موارد اگزماهای پوستی با زالو اندازی درمان می‌شوند.
رفع بدرنگی و سیاهی لب ها : برای روشن شدن رنگ لب ها به خصوص در سیگاری ها می‌توان از زالو کمک گرفت.

موارد دیگری از کاربرد زالو برای درمان بیماری های پوستی نیز گزارش شده است.
به طور کلی برای حفظ شادابی و زیبایی پوست و پیش گیری از چین و چروک و جوان ماندن به خصوص خانم ها می توانند برای هر قسمت بدن که می خواهند زالو استفاده کنند .برای حفظ پوست صورت , خانم ها می توانند هر روز از روغن زالو استفاده کنند.


 
آخرین ویرایش توسط مدیر:
loading...

موضوعات مشابه