قیمت نصب کرکره برقی در تهران و حومه

نصب کرکره برقی در تهران

کرکره برقی های ما کاملا هوشمند هستند ، ما 2 نوع سوئیچ برای کنترل کرکره ها به شما می دهیم . یک پنل که به دیوار نصب می شود و با لمس یک دکمه بر روی دیوار بالا یا پایین می رود و دیگری کنترل از راه دور می باشد که قابل حمل است و با فشردن دکمه هایی می توان آنرا بالا و پایین کرد .

قدرت و کیفیت موتور کرکره برقی به چه شکل است ؟

موتور کرکره برقی با کیفیت بالا برای بالا بردن رولهای کرکره طراحی شده است .
کرکره برقی ، از یک موتور کوچک ساخته شده است که هنگامی که سوئیچ را فشار می دهید ، کرکره ها را باز می کند. این موتور را برای صرفه جویی در انرژی می توان به یک پنل خورشیدی برای بهره وری انرژی مطلوب متصل کرد .
عکس برخی از مدلهای موتور کرکره برقی را در اینجا قرار دادیم :
motor-kerkere1.jpg
motor-kerkere-2.jpg

نصب کرکره برقی

برای نصب کرکره برقی ابتدا باید با کارشناسان ما تماس بگیرید ، سپس متخصصان ما آدرس محل شما را دریافت و در محل حاضر می شوند و بررسی میکنند . پس از بررسی و انتخاب مدل توسط مشتری برآورد هزینه می شود . نصب و راه اندازی کرکره برقی توسط تیم متخصص و مجرب ما انجام خواهد شد .
roll-kerkere.jpg

نحوه عملکرد کنترل کرکره برقی

کرکره عملا با استفاده از یک کنترل از راه دور یا پانل کوچک که می توانید آن را در هرجایی از داخل خانه نصب کنید ، کار می کنند .

مزیت اصلی این نوع کنترل از راه دور این است که برای استفاده در منزل بسیار مناسب است . صاحبان خانه به راحتی می توانند با استفاده از یک دکمه فشار ، بدون در نظر گرفتن محل قرارگیری ، به راحتی آنها را باز و بسته کنند.

تمام عملیات کنترل از راه دور کرکره از فن آوری فرکانس رادیویی استفاده می شود .

عکس کرکره برقی

motor-kerkere-3.jpg

motor-kerkere-5.jpg

motor-kerkere-6.jpg

motor-kerkere-9.jpg

motor-kerkere-7.jpg

motor-kerkere-8.jpg

motor-kerkere-4.jpg
 
loading...

موضوعات مشابه