خرید روغن خراطین اصل (در بسته محرمانه) + ارسال رایگان

خرید روغن خراطین 100 تضمینی

روغن خراطین اصل را در بسته محرمانه درب منزل خود دریافت سپس پرداخت کنید لازم به ذکر است که ارسال محصول رایگان بوده و نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه پستی ندارید.
کشور های بزرگ در طب سنتی ، از روغن خراطین به عنوان حجم دهنده و بزرگ کننده اندام استفاده میکند ، امروزه در ایران نیز از این روغن جهت حجم دهنده اندام و افزایش رشد استفاده میکنند . جابرینا با ارائه دهنده روغن خراطین اصل توانسته با حفظ کیفیت بازار این محصول را از آن خود کند .
خواص روغن خراطین
با استفاده از روغن خراطین برای حجم دهنده لب ، سینه ، گونه و سایر عضلات بدن در طول یک دوره بیش از یک ماهه و حداکثر 60 روزه به سایز دلخواه خود برسید . باید توجه داشته باشیم که روش های متعددی برای حجم دهنده وجود دارد . ارزان ترین روشی که کمترین عوارض را هم در پی آن دارد استفاده از روغن خراطین است .
بسیاری از افراد برای این امر دست به دامن پزشکان ، ژل و داروهای شیمیایی می شود که اصلا پیشنهاد نمیکنیم از این روش ها استفاده کنید چرا که به علاوه هزینه بالای آنها، نمونه عوارض های پس از استفاده این لوازم شیمیایی این است که عضله شما به مرور لکه های سیاه ، خارش و سوزش را به خود میگیرد .
ماساژ روغن خراطین
از دیگر خواص روغن خراطین می توان به افزایش جریان خون درون رگها اشاره کرد ، ماساژ روغن خراطین روی عضلات بدن باعث افزایش خون رسانی به عضله می شود که در پی آن عامل تغذیه عضله موضعی همچنین در ادامه آن عضله شما در کوتاه ترین زمان حجم میگیرد به همین خاطر در کلاس و ماساژ درمانی ها در روغن خراطین استفاده می شود چرا که عامل تسکین درد مفاصل و انواع درد روماتیسمی می شود .
قیمت روغن خراطین در عطاری جابرینا
قبل از هرچیزی باید توجه داشته باشیم که از روغن خراطین اصل استفاده میکنیم، به این خاطر که بسیاری از افراد سودجو با قیمت های پایینتر درحال عرضه روغن بی کیفت هستند که با مصرف این محصولات به علاوه اینکه نتیجه ای نمیگیریم بلکه عوارض بدی هم خواهند داشت .
قیمت روغن خراطین در عطاری جابرینا ، فقط 90 هزار تومان است که در بسته های پست تحویل شما داده می شود لازم به ذکر است که هزینه ارسال محصول رایگان است و مهم تر آن این است که در محل خود پرداخت میکنید(سرویس پرداخت درب محل پست)، یعنی در هنگام سفارش نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای نیست .
02-pic-kharatin-oil.jpg
چگونه از روغن خراطین استفاده کنیم ؟
نگران نباشید ، استفاده از این روغن محبوب بسیار ساده می باشد، در زیر برای شما طرز استفاده روغن خراطین را آموزش میدهیم.
  1. در مرحله اول، پوست محلی که میخواهید را تمیز بشورید سپس خشک کنید .
  2. پس از شستشو و خشک کردن ، زمانی در حدود یک الی دو دقیقه محل مورد نظر را ماساژ دهید همچنین می توانید از حوله گرم بجای ماساژ استفاده کنید . ( البته اگر دو مورد را انجام دهید مسلما بهتر است )
  3. پس از انجام مراحل 1 و 2 ، چند قطره روغن خراطین را بر روی محل مورد نظر ریخته سپس حدود پنج دقیقه پوست خود را ماساژ دهید .
سوال : تا چه مدتی از روغن خراطین استفاده کنیم ؟
پاسخ :پیشنهاد می شود که روزانه یک بار تا حدود 40 الی 60 روز انجام دهید تا به نتیجه مورد نظر برسید .


 
آخرین ویرایش:
loading...