طراحی ، چاپ و پخش تراکت در تهران کاملا تضمینی و مطمئن

پخش تراکت - تراکت پخش کن - شرکت پخش تراکت

جابرینا ، مدیریت کسب و کار در راستای پخش تراکت از کادر پرسنل حرفه ای بالایی برخوردار بوده و تبلیغات شما را به صورت کاملا بهینه و سازمانی و بهترین نحوه ممکن انجام می دهد .
جهت مشاوره و اطلاع از قیمت چاپ و تراکت پخش کن با شماره: (پاسخگویی 24 ساعته) 09129320538 - 02155447091 (ساعات اداری) تماس حاصل فرمایید

تراکت چیست

تراکت برگه‌ ای بصورت چاپ شده و تانشده است که برای خبر دادن به مردم برای اتفاق افتادن یک رویداد خاص یا سمینار یا ایده های استارتاپی یا معرفی محصول خاص استفاده میشود. تراکت تبلیغاتی بیان کننده خبری ساده یا پیامیست که به راحتی می توان آن را منتقل کرد.
شیوه پخش تراکت ما به صورتی بوده که شما در خواست کنید که معمولا بیشترین شیوه ( پخش تراکت در محل ثابت - پخش تراکت درب منازل و چسباندن تراکت در دیوار ) را شامل می شود .
چاپ تراکت تبلیغاتی معمولا بر روی کاغذی در سایز ۱۴٫۵ در ۲۱ انجام می شود و هزینه چاپ در این سایز بسیار پایین است. تراکت های تبلیغاتی سایز ثابتی ندارند و میتوان در هر سایزی طراحی تراکت تبلیغاتی را انجام داد .
معمولا تراکت های تبلیغاتی را بصورت یکرو طراحی و چاپ می شود و لی باز نسبت به سلیقه مشتری قابل دورو طراحی و چاپ شدن می باشد.
شرکت تبلیغاتی رابینسو در زمینه چاپ تراکت - طراحی تراکت و پخش تراکت فعالیت خود را از سال 1389 شرواع کرده و در حال حاضر یکی از یکی از بزرگترین شرکت های موفق در این زمینه می باشد . دیگر نگران تبلیغات خود نباشید از 0 تا 100 کار را به ما بسپارید .


مناطق پر بازدید پخش تراکت ( سعادت اباد - ولیعصر - کرج - شهرک غرب - ستارخان - صادقیه ) می باشند​
شرکت خدماتی اینترنتی جابرینا با سابقه ای بالا بر 6 سال است که در زمینه پخش تراکت و پخش کارت ویزیت تجربه کاری دارد و میتواند شما را در رابطه با تیلیغات شما راهنمایی کند .شرکت ما کارهای تبلیغاتی شما را تضمینی انجام میدهد و در صورتی که اخر کار هر گونه مشکل و یا اشتباهی از طرف کارکنان ما رخ بدهد شرکت ما تمام خسارات را داده و بابت ان کار هیچ گونه مبلغی از شما دریافت نمی کند .
لازم به ذکر است که قبل از استارت کار محل مورد نظر کاملا بررسی می شود که تبلیغات شما هدر نرود .
در صورت تمام کار هیچ یک از تراکت ها دور ریخته نشده و به کارفرما تحویل داده می شود.
 

پیوست ها

آخرین ویرایش توسط مدیر:
loading...

موضوعات مشابه