آلت تناسلی خود را بزرگ کنید ، افزایش سایز آلت تناسلی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
آلت تناسلی بزرگ و آلت تناسلی کلفت کنید ! این یک مشاوره و پیشنهاد ویژه به کسانی است که آلت تناسلی کوچک دارند .
آیا می توان واقعا سایز آلت تناسلی را افزایش داد ؟ روش هایی که در مقالات دیگر سایت ها مطالعه کرده اید کارساز نبوده ؟
جهت دریافت مشورت برای افزایش سایز آلت تناسلی با شماره تلفن در ارتباط باشید .
استفاده از دستگاه
بهترین محصولات برای افزایش قطر دستگاه تناسلی Penis است .
اگر واقعا میخواهید طبیعی سایز آلت تناسلی را افزایش دهید بهتر است از روغن خراطین اصل ، زالو و دستگاه استفاده کنید .
البته این واسه زمانی است که سایز آلت تناسلی شما حداقل 11 سانتیمتر از و اگر کوچک تر بود باید جراحی کنید .
میخواهیم به بررسی چند تا از روش ها بپردازیم و ببینیم آیا واقعا امکان افزایش سایز آلت تناسلی وجود دارد یا نه ؟

خیلی از افراد ، فکر می کنند آلت تناسلی میتواند نقش مفیدی در رابطه جنسی داشته باشد و این فکر کاملا درست است .
زن ها از آلت تناسلی بزرگ خوششان می آید و مرد ها دنبال افزایش سایز آلت خود هستن تا به همین طریق همسرشان را راضی نگه دارند .

یک مرد طبیعتا ممکن است آلت تناسلی خود را به نظر خیلی کوچک بداند و یا یک زن ممکن است شکل اندام تناسلی زن خود را ناخوشایند قضاوت کند . اما این تفکرات را یک مرد یا زن که فیلم مستهجن تا بحال ندیده است ندارد . بله ! شما زمانی از این ها ناراضی می شوید که خودتان را با فیلم سکس خارجی مقایسه می کنید و این کار کاملا اشتباه است چون هیچ شخصی همانند دیگری نیست !

افزایش آگاهی افراد، منجر به تقاضای رو به رشد مردم برای اعمال جراحی زیبایی دستگاه تناسلی شده است. امروزه با استفاده از تکینیک های جدید جراحی، بهبودی قابل توجهی در جراحی های زیبایی اندام تناسلی پدید آمده است.

روغن خراطین اصل از کجا بخریم؟

اگر سری به سایت های فروش روغن زده باشید متوجه می شوید که فقط یک برند خاصی را تبلیغ و فروش میکنند، فروشگاه اینترنتی بالینسو توانسته تمامی برندهای مرتبط با فروش روغن خراطین را در یک جا جمع آوری کرده تا مشتریان بتوانند بر اساس نیازشان بهترین انتخاب را داشته باشند .
همچنین عطاری آنلاین محلول با ارائه انواع روغن خراطین معتبر، توانسته با حفظ کیفیت بازار این محصول را از آن خود کند .
برای خرید روغن خراطین اصل و دیدن عطاری آنلاین کلیک کنید.

دستگاه وکیوم مردانه برای آلت تناسلی

این دستگاه درحال حاضر جزء اجناس با کیفیت و قیمت مناسب، که ساخت کشور ایران می باشد. برای خرید دستگاه وکیوم می توانید همین حالا تماس بگیرید.
۲۰۱۸۰۵۲۶_۱۷۴۶۳۵.jpg

سایز آلت تناسلی ما چند سانتیمتر است ؟
همانند تصویر بالا بعد از سفت شدن و صاف شدن ( در حالت نعوظ ) آلت تناسلی کیر خط کش را در ابتدا قرار دهید و از سایز آن مطلع شوید .

penile-length.png

قطر آلت را چگونه اندازه بگیریم ؟
برای اندازه گیری قطر آلت، حتما بایستی آلت در حالت نعوظ باشد که در این حالت با متر محیط آن را در بخش میانی آلت مطابق شکل زیر اندازه گیری می کنیم. چربی ناحیه شرمگاهی اطراف آلت باعث می شود تا طول آلت شل کوچک به نظر برسد ولی در حالت نعوظ سایز آن طبیعی است.
Erect_penile_circumference.png

چگونه می توان سایز آلت را با جراحی افزایش داد؟
با برش رباط سوسپنسوری که آلت را به استخوان عانه متصل می کند و سپس انجام وی-وای پلاستی (v-y plasty) بر روی پوست آلت می توان بر سایز آلت افزود. با این عمل حدود ۱ تا ۲ سانتیمتر به طول آلت در حالت شل افزوده می شود و لازم است حداقل ۶ ماه بعد از جراحی، وزنه ای به آلت آویزان باشد تا این افزایش طول حفظ شود. با توجه به عوارض زیادی که این روش بدنبال دارد انجام آن امروزه با اکراه و پذیرش ریسک عوارض آن انجام می شود.

vy-plasty-of-penis.jpg

ابتدا بررسی کنیم و ببینیم چه مقدار سرچ در گوگل انجام می شود :
Penis.jpg

همانطور که میبینید مقدار سرچ کلمات آلت تناسلی زن ، آلت تناسلی مرد ، آلت تناسلی بزرگ بیش از 1000 بار در روز جستجو می شود .
به همین خاطر در اینجا مطلب و محصولی را قرار دادیم تا به برخی سوالات پاسخ دهیم .

بزرگ کردن آلت تناسلی به مجموعه روش‌هایی اشاره دارد که برای افزایش قطر، طول یا سفت شوندگی (نعوظ) آلت تناسلی انسانی انجام می‌گیرند.

پیوست ها

آخرین ویرایش:
loading...
من 18سالمه اندازه التم 13سانته طبیعیه بنظر شما؟؟

بله طبیعیه ، اما میتونین برای افزایش سایز از روغن خراطین هم استفاده کنین
من 18سالمه اندازه التم 13سانته طبیعیه بنظر شما؟؟

به نظر من باید16 سانت باشه

۲۶سالمه و اندازه آلتم ۱۷ سانته.آیا اندازش خوبه یا باید از روغنی که فرمودید استفاده کنم؟

۲۶سالمه و اندازه آلتم ۱۷ سانته.آیا اندازش خوبه یا باید از روغنی که فرمودید استفاده کنم؟
سلام ، اندازش خوبه ، اما اگر دوستدارین برای افزایش سایز می توانید از روغن استفاده کنین .

18 سالمه طول آلتم 13سانته
این طبیعیه؟

سلام من ۱۵ سالمه اندازه آلتم ۱۲ سانتی متر است به نظرتونه خوبه

سلام 14سالمه التم 6سانته ایا طبیعیاست یا از روغن خراطین استفاده کنم

سلام29سالمه اندازه آلت 12،میخواستم قطرش زیاد بشه آیا ممکنه

بیس سالمه..اندازه التم بیس سانته..از روغن استفاده کنم؟

18 سالمه طول آلتم 13سانته
این طبیعیه؟
سلام من ۱۵ سالمه اندازه آلتم ۱۲ سانتی متر است به نظرتونه خوبه
سلام29سالمه اندازه آلت 12،میخواستم قطرش زیاد بشه آیا ممکنه

سلام ، بله طبیعی است اما می توانید برای افزایش قطر و طول از روغن خراطین استفاده کنید . برای خرید هم می توانید با طبیب در تماس باشید .

penis من 20 سانتی متر هسته باز هم خانمم شکایت داره میگه کوچیک هسته چکار کنم بزرگ بشه

روغن از کجا بگیریم

روغن از کجا بگیریم
سلام لطفا با شماره تماس داخل کادر قرمز رنگ تماس بگیرید . 09144786922
penis من 20 سانتی متر هسته باز هم خانمم شکایت داره میگه کوچیک هسته چکار کنم بزرگ بشه
میتوانید از روغن خراطین برای افزایش حجم استفاده کنید .

سلام من آلت تناسلی ۱۲سانت است ولی سفت نیست چکار کنم راهنمایی کنید ممنون درضمن قبلا ۱۵سانت بودقطرش کلفت بود ولی الان کوچیک شده

با سلام میخواستم بدونم روغنی که دارید ازش صحبت میکنین ممنون میشم بدونم چند سانت طول آلت رو ارتقاع میده ممنون

سلام. آیا کسی از این روغن جواب گرفته؟

سلام. آیا کسی از این روغن جواب گرفته؟
سلام ، بله همه کسانی که استفاده کردند جواب گرفتند فقط طول درمان در هر فرد متفاوت هست. از بین 1 الی 12 ماه طول درمانش هست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.