قیمت روغن خراطین در عطاری چند است ؟

قیمت روغن خراطین اصل

بسیاری از مردم می پرسند قیمت روغن خراطین اصل در عطاری ها چند است ، پاسخها می تواند بسیار متفاوت باشد .

ابتدا باید بدانید هر ارزانی بی حکمت نیست !
روغن خراطین انواع مختلفی دارد که شما در عطاری ها نیز می توانید آن را ببینید ، از نوع شرکتی بگیرید تا دستساز ، از وارداتی تا تولید داخل . اما قیمت روغن خراطین واقعا چند است ؟
020232.jpg

معمولا روغن خراطین هایی که داخل عطاری ها میبینید از نوع شرکتی هستند و 30 تا 40 سی سی بیشتر حجم ندارند ، اگر درب آن روغن را باز کنید میبنید که بسیار آبکی است و غلظت آن بسیار کم است ! قیمت حدودی آن نیز از 20 هزار تومان تا 30 هزار تومان فروش است .

اما برخی از عطاری ها طرز تهیه روغن خراطین را کاملا بلد بوده و خودشان به صورت دست ساز درست می کنند ، بنا بر انصاف عطار میزان غلظت و خالصی آن تعیین می شود . آنها معمولا در بطری های 55 تا 65 سی سی محصولاتشان را ارائه می دهند . این روغن خراطین دست ساز معمولا از نوع شرکتی کیفیت بهتری دارد .

نوع وارداتی از روغن خراطین وجود دارد که قیمت آن به نسبت تولیدات داخلی بیشتر از و منبع واردات آن کشور هند می باشد . قیمت روغن خراطین هندی بین 85 تا 120 هزار تومان بنا بر برند تولید کننده می تواند متفاوت باشد .

-----
امیدوارم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد .
همچنین می توانید از طبیب رضا فتاح زاده بعنوان مشاوره کمک بگیرید تا بتوانید از روغن خراطین بهترین نتیجه را بدست آورید . تلگرام وی نیز بر روی همین شماره تلفن فعال است .

 
آخرین ویرایش:
loading...