قیمت عایق رطوبتی نانو سوبان - جایگزین ایزوگام 100 درصد تضمینی

قیمت عایق رطوبتی نانو

با استفاده از عایق های رطوبتی سوبان دیگر از دست ایزوگام راحت شوید به دلیل اینکه استفاده از قیرگونی ، ایزوگام و دیگر مشتقات مشابه نفتی و حلالی به لحاظ نقاط ضعف شدید و مشکلاتی از قبیل عمر کوتاه، اثر پذیری بیش از حد در مقابل گرما و اشعه های خورشیدی و نیز خطرات زیست محیطی و آلوگی منسوخ شده اند. به همین لحاظ شرکت EQsan اقدام به واردات انواع محصولات واتر پروف کننده، مقاوم کننده و افزودنی های بتن نموده است.
تماس با مشاور : 09127267652موارد استفاده از عایق رطوبتی
محصولات این شرکت جهت ساخت، ایزولاسیون و مقاوم سازی مخازن، عایق رطوبتی استخر ها، سونا و جکوزی ، پشت بام، سرویس بهداشتی، آبنما، نمای باران گیر، چاله، آسانسور انواع سقف ( سیمانی، سنگی، آجری و سفالی)، محوطه سازی و همچنین ساخت و آب بندی انواع بلوک، جداول و موزاییک کاربرد داشته و بهترین جایگزین روز اروپا، برای مواد نفتی، قیرگونی، ایزوگام و پوشش های قدیمی میباشند.

کلیه محصولات این شرکت بر پایه پیگمنت های آکرلیک ساخته شده با بهره جویی از تکنولوژی نانو می باشند که باعث نفوذ ناپذیری بسیار عالی در انواع سازه ها می گردد. این محصولات دارای استاندارد های جهانی ASTM C928-05 DIN EN15183 و BS EN 1543 میباشند.

این مواد به صورت مایع بوده و ظاهر شیری رنگ دارند که پس از اجرا (خالص یا ترکیب در ملات) کاملا بی رنگ می شوند. این محصولات در مقابل رطوبت، سرما وگرما، اشعه UV،خورشید، حرارت و ضربه کاملا مقاوم بوده و عمر آنها، همانند عمر سیمان در ملات می باشد. استفاده این محصولات در سازه های ضمن صرفه اقتصادی باعث ایجاد مقاومت و استحکام بیشتر سازه، بالا رفتن سرعت عملیات، سبک سازی سازه هاو آنتی باکتریال شده (ضد خزه، جلبک و باکتری) سازه خواهد شد.
عایق رطوبتی سوبان محصولی جهت آب بندی و ضد آب نمودن سطوح
suban-عایق-min.jpg

عایق رطوبتی سوبان ماده ای همه کاره در صنعت ایزولاسیون شناخته می شود که دارای خاصیت واترپروفی (ضد آبی) بسیار بالا بود و بصورت مایع شیری رنگ می باشد. این ماده بر پایه رزین های آکریلیک (پایه آبی) با فناوری نانو تولید دشه که پس از اجرا بر روی سطح در عمق سازه نفوذ کرده و بافتی نفوذ ناپذیر در مقابل آب و رطوبت ایجاد نموده و ضمن فراهم آوردن امکان تنفس سازه ای برا حتی فشار های منفی و مثبت آب را تحمل می نماید . این ماده الاسیتیسته و نرمی بالایی دارد و بیشتر در لایه های ملات زیر 5 میلیمتر کاربرد دارد.

مشخصات ویژه عایق رطوبتی

بدون بو و عوارض شیمیایی و ضد خزه، جلبک و باکتری

تحمل دمایی بین -60 درجه الی +350 درجه سانتیگراد

غیر قابل اشتعال و سازگار با محیط زیست

مقاوم در برابر مواد شوینده، اسیدی و قلیایی

مقاوم در برابر اشعه UV خورشید و گاز CO2

سازگار با انواع رنگ های آکریلیک (پایه آبی) و پلاستیک جهت ضد آب نمودن رنگ

فناوری شده با تکنولوژی نانو و دارای نفوذپذیری بسیار بالا در تمامی سطوح

قیمت عایق رطوبتی سوبان
برای دریافت قیمت عایق رطوبتی نانو سوبان با شماره شرکت تماس بگیرید، خرید عایق رطوبتی تنها با یک تماس امکان پذیر خواهد بود و پس از دریافت سفارش درب محل خود به صورت رایگان تحویل بگیرید !

موارد مصرف عایق رطوبتی
آب بندی سطوح سیمانی، گچی، چوبی، آهنی بدون تغییر در ظاهر آن ها، قابلیت ترکیب با تمامی ملات های سیمانی و گچی، ترکیب در رنگ های آکریلیک و پلاستیک جهت ضد آب نمودن رنگ آب بندی سازه های درحال ساخت و ترمیم و بازسازی سطوحی که مشکل نفوذ آب و رطوبت دارند.
عایق رطوبتی نانو-min.jpg

مانند: حمام، دستشویی، استخر، سونا و جکوزی، نماهای ساختمان، پشت بام، آب نما، تراس، آشپزخانه، مخازن بتنی، چاله آسانسور، مخازن آب آشامیدنی، بلوک و ورق های سیمانی، آردواز، حوضچه پرورش ماهی، انواع سقف و گچ های تزئینی و ..

روش اجرای عایق رطوبتی
این ماده به چند روش اجرا می شود:

استفاده بصورت خالص، این ماده را می توان بصورت خالص و بدون ترکیب با سیمان و یا گچ برای مکان هایی همچون نماهای آجری، سیمانی، گچی، چوبی و .. که رنگ و ظاهر کار نبایستی تغییر کند، مورد استفاده قرار داد.

استفاده بصورت ترکیب در ملات با قطر کمتر از 5 میلیمتر و دوغاب سیمانی جهت پوشش نهایی در سطوحی مثل استخر، نماهای سیمانی، مخازن بتنی آب شرب یا فاضلاب، پشت بام ها، سرویس بهداشتی، تراس ، پارکینگ و عایق رطوبتی کاشی ...

از این ماده به عنوان TOPCOAT استفاده می شود. یک لایه به ضخامت 300 میکرون تا 5 میلیمتر از آن هر سطحی را کاملا آب بندی می نماید. استفاده آن در ملات با درصدهای کمتر به افزایش استحکام و بالا بردن میزان آب بند بودن بتن می انجامد. در مواردی که به هنگام ساخت آب بندی صورت می پذیرد این روش بسیار با دوامتر بوده و عمر و اتسحکام سازه را نیز علاوه بر واترپروفی آن افزایش می دهد. با توجه به قدرت بالای واتر پروفی و مقاومت در برابر فشار های منفی و مثبت آب این محصول بالاترین کارایی را در بخش لاینینگ دارد.

مزایا استفاده از عایق رطوبتی

سادگی در اجرا و بالا رفتن عمر عملیات ایزولاسیون

با روش فوق بر خلاف روش های سنتی می توان سرویس بهداشتی را تا سقف آب بندی نمود و مانع عبور رطوبت و بخار آب از داخل حمام و سونا به دیوار پشتی شد.

این موارد ضد خزه، جلبک و باکتری بوده و در بهداشت محیط کاملا موثر است.

در صورت نیاز به تغییرات در سرویس و کنده کاری (اضافه نمودن توالت فرنگی و از این قبیل) مانند روش های سنتی نیاز به ترمیم و تعویض کل لایه ایزولاسیون نیست و در فضای سازه، عدم نیاز به لایه پشتیبان، عدم تغییر حالت در مقابل ضربه، حرارت اشعه های خورشیدی و ...

suban-عایق-رطوبتی-min.jpg

 
آخرین ویرایش:
loading...

موضوعات مشابه