داروی تاخیری گیاهی به همراه خرید قرص تاخیری اصل

زود انزالی چیست - درمان سستی کمر

برای خرید قرص تاخیری گیاهی کلیک کنید .

نام و شماره تلفن و در قسمت توضیحات آدرس خود را به صورت دقیق بنویسید و پرداخت نمایید .
مبلغ کالا : 32000 تومان است
پک حاوی تقویت قوای جنسی میباشد
مشاوره در تلگرام : 0914786922

خرید آنلاین کلیک کنید

دکتر رضا فتاح زاده :
سستی کمر یا زودانزالی یکی ازبیماری های جنسی می باشد . هنگامی که شریک جسی شما ، قبل از آنکه شما ارضا شوید ، ارضا شود، دچار انزالی می باشد در این شرایط می گویند فرد دچار سستی کمر یا زود انزالی است . لازم به ذکر است گاهی اوقات این مسئله طبیعی بوده و دلیل انپرهیز طورانی از مسائل جنسی یا همان س*کسی می باشد . **انزال زود رس یکی از جدی ترین مشکلات امروزه ی جامعه ما می باشد * و به نارضایتی خودفرد و یا همسرش منجر می‌شود.
میتوان گفت مهم ترین دلیل اصلی نارضایتی در زندگی زناشویی مسائل جنسی می باشد .

چه عواملی باعث زود انزالی در آقایان می شود ؟
گاهی بیماری هایی از قبیل بیماریه ای قلبی و عروقی و یا بیماری هایی نیز دیابت باعث زود انزالی می شوند می شوند ، ولی مهم ترین و اصلی ترین دلیل زود انزالی مرتبط با وضعیت روحی یا افسردگی ، به بلوغ نرسیدن جنسی به صورت کامل ، فشار های جسمی و استرس ناشی از رابطه جنسی می باشد
همچنین می توانید از حجم دهنده طبیعی استفاده کنید ، بهترین حجم دهنده طبیعی که ما به شما معرفی میکنیم روغن خراطین است .
روش های درمان زود انزالی :
امروزه درمان های بسیاری در این خصوص مطرح می شود ولی بهترین راه درمان بدون نیاز به دارو یا حداقل با استفاده از دارو های گیاهی می باشد که ما در باره هر نوع ان در این مطلب می پردازیم :

چند روش درمان زود انزالی بدون نیاز به درمان بدون نیاز به دارو

• در آغوش کشیدن (عشق بازی)
در این روش شما شریک جنسی خود را با انجام ماساژ یا مالش بدون انجام دخول درشرایطی که همرا با نفس های عمیق باشد کمک بزرگی به درمان بیماری زود انزالی است .
در این روش با بالا رفتن فشار خون از هیجان زدگی و زود انزالی جلو گیری می شود .
  • استفاده از کاندوم
با استفاده از کاندوم در حین دخول باعث کاهش سرعت و اصطکاک آلت تناسلی مردانه می شود در نتیجه باعث دیر ازنالی می شود
  • آرامش
یکی ازم هم ترین دلایل زود انزالی عدم وجود آرامش روانی در فرد می باشد

تکرار نفس های عمیق و دم و بازدم ارامش درونمی کلاس هایی نظیر یوگا در این بحث کمک ویژه ای به شما می کند

روش های درمانزود انزالی با قرص و دارو های موثر گیاهی

• گیاه کاوا
اکاوا.jpg

کاوا یک گیاه ضد استرس و ارام بخش می باشد و استفاده 100 گرم از ان قبل از شروع رابطه جنسی (سکس) باعث می شود که شما رابطه بهتر و قوی تری داشته باشید ** رابطه ای طولانی
این گیاه هم به شکل قرص هم به شکل خشک شده موجود است که به روش دمنوش استفاده می شود و شما می توانید ایت هیه و مشاوره جهت خرید این محصول با شماره تلفن 09370695857 تماس حاصل کنید (دکتر رضا فتاح زاده)

• گل هیبیسکوس
هیبیسکوس.jpg

هیبیسکوس (Hibiscus) گونه ای از گیاهان گلدار از خانواده پنیرکیان است که میتوانید اسانس آن را با تماس با شماره تلفن 09370695857 تهیه کنید
این گیاه ضد استرس می باشد و با کم شدن استرس شما باعث ایجاد رابطه طولانی تر می شود

• مکمل های مولتی ویتامین موثر جهت درمان زود انزالی
شما می توانید با مصرف میولتی ویتامین ها و ورزش مناسب تا مقدار کامل توجهی زود انزالی خود را درمان کنید و زندگی بهتری نسبت به قبل داشته باشید.

همچنین شما میتوانید با استفاده از ژل ها ، قرص تاخیری و اسپری تاخیری همچنین کاندوم هایی تاخیری زمان رابطه خود را بالا برده و به ان بهبود ببخشید ولی بهترین و موثر ترین درمان این است که از فشاراسترس خود کم کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
من هرکاری میکنم نمیتونم از استرس دوری کنم

آخرین ویرایش:
باسلام خدمت اقای دکتر.من هروقت شیره یا متادون مصرف می کنم کمرم سفت میشودوقتی نزدیکی میکنم ممکن است بعدازیک ساعت ابم نیایدباهرکس نزدیکی میکنم ازمن بیزار میشود بخاطرمدت نزدیکی .چه کارکنم که طبیعی دچارزودانزالی نشون

آخرین ویرایش توسط مدیر:
باسلام خدمت اقای دکتر.من هروقت شیره یا متادون مصرف می کنم کمرم سفت میشودوقتی نزدیکی میکنم ممکن است بعدازیک ساعت ابم نیایدباهرکس نزدیکی میکنم ازمن بیزار میشود بخاطرمدت نزدیکی .چه کارکنم که طبیعی دچارزودانزالی نشون
مقدار مصرفتون رو به یک سوم کاهش دهید مدت زمان انزال هم کاهش می یابد .
اما بهتر از از داروی گیاهی استفاده کنید که در این مورد با طبیب تماس بگیرید .

سلام
من در رابطه با درمان زود انزالی تحقیق کردم وبه این نتیجه رسیدم که از داروهای گیاهی استفاده کنم مثلا جینسینگ .می خواستم بدونم به نظر شما هم خوبه تاثیری داره .عوارض نداره جینسینگ.ممنون