روغن خراطین برای حجم گرفتن سینه زن

روغن خراطین مناسب افزایش سایز سینه زن

روغن خراطین ، یک محصول شگفت انگیز است که به صورت گسترده در حال تبلیغ دهانی بین زنان است . از آنجا که بیشتر زنان از آن نتیجه گرفته اند بنابر این این محصول خوب را به دوستان و فامیلان تبلیغ می کنند .

ما نیز تلاش کرده ایم چند برند مختلف تولید کننده روغن خراطین را برای شما تهیه کنیم ، برندهایی که هرکدام میزان تاثیر گذاریشان متفاوت است .
مشاوره و خرید : 09144786922 طبیب فتاح زاده
attari-online-mahlol.jpg

در بالا عکس روغن خراطین ها را مشاهده می کنید که انواع مختلفی از تولید کننده های مختلفی وجود دارد .

اما روغن خراطین چیست ؟
روغن خراطین نوعی روغن صد درصد طبیعی بوده که از یک نوع کرم خاکی به نام " ایزینیا فتیدا " استخراج می شود . این محصول در طب سنتی ایران به عنوان یک روش صد درصد نام برده شده است. این روغن هم اکنون در سراسر دنیا در حال تولید و عرضه میباشد و نتایج آن به همگان ثابت شده است.
طریقه مصرف روغن خراطین چگونه است ؟
افزایش حجم سینه زن ، باسن زن مهمترین ویژگی روغن خراطین است . که باید به چند نکته توجه کنید :
4-1 : ابتدا باید آن قسمت از محل مورد نظر را با آب و صابون به خوبی بشورید تا منفذرهای پوست باز شود و کاملا تمیز شود . بعد شستن پوست ، به آرامی و به مدت 10 دقیقه شروع به ماساژ عضو مورد نظر کنید به حدی رنگ پوست به قرمزی برسد .
4-2 : حال چند قطره از روغن خراطین را برروی قسمت های مورد نظر بریزید و شروع به ماساژ آرام کنید تا روغن کاملا جذب پوست شود ، زمان ماساژ حداقل 5 و حداکثر 10 دقیقه باشد و روزی دو بار انجام شود .

بعد از انجام دادن مرحله 2-4 یک پارچه تمیز را با آب سرد خنک کرده و بر روی قسمت هایی که ماساژ داده اید بگذارید تا روغنه جذب شده زیر پوست تثبیت شود .

چون روغن کرم خاکی طبع گرم و تری دارد برای کسانی که طبعی گرم دارند ممکن است باعث زدن جوش شود (مثل زمانی که این افراد خرما میخورند و صورتشان جوش میزند) که در آن صورت یا کمتر استفاده کنند و یا هم زمان از عرقیات گیاهی مثل شاهتره و یا کاسنی و یا ماسک پوره یا ورق سیب ، خیار ، سیب زمینی مصرف کنند تا باعث جوش نشود.
قیمت روغن خراطین چند است ؟
معمولا روغن خراطین هایی که داخل عطاری ها میبینید از نوع شرکتی هستند و 30 تا 40 سی سی بیشتر حجم ندارند ، اگر درب آن روغن را باز کنید میبنید که بسیار آبکی است و غلظتت آن بسیار کم است ! قیمت حدودی آن نیز از 20 هزار تومان تا 30 هزار تومان فروش است .
breast-size-female.jpg

اطلاعات تکمیل درباره سینه زن

پستان دو یا چند غده بزرگ بر سینه جانوران پستاندار است که نزد زن‌ها بزرگتر است و از آن شیر برای بچه می‌تراود. انسان‌ها دو پستان دارند و در انسان، پستان در دختران پیش از بلوغ و در مردان در سراسر عمر کوچک است. پستان‌ها در زنان در هنگام بارداری و به‌ویژه پس از زایمان بسیار بزرگ می‌شوند.

پستان: طرح مقطع از پستان.
۱. قفسه سینه
۲. ماهیچه پکتورالیس
۳. لوبول‌ها
۴. نوک پستان
۵. هاله دور پستان
۶. مجرای شیر
۷. بافت چربی
۸. پوست

پستان زنان و تا اندازه‌ای سینه مردان عملکرد تحریک جنسی نیز دارند و در ادبیات به آن‌ها اشارات زیادی شده‌است. پستان زنان به‌طور معمول یکی از محدوده‌های شهوت‌زا به‌شمار می‌آیند زیرا تراکم عصب‌هایی که انتهای حسی آن‌ها در سر پستان قرار دارد زیاد است و بنابر این لمس این ناحیه پیام‌های زیادی به مغز ارسال می‌کند. وجود این تعداد از انتهاهای عصبی هم‌چنین دلیل اصلی این امر است که بخشی از زنان، برعکس بخش دیگر، لمس در این ناحیه را تجربه‌ای لذت‌بخش نمی‌دانند و ارسال یک‌باره شمار زیادی پیام تحریک‌کننده به مغز را به حالتی ناراحت‌کننده تجربه می‌کنند.

به خاطر این رابطه با تحریک جنسی در جوامعی که جنسیت با شرم و تابو همراه است در زبان برای پستان واژه سینه نیز به‌کار می‌رود.

پیرامون نوک پستان هاله نام دارد و هاله در دختران گلی‌رنگ و در زنان زاییده تیره‌رنگ است.

پستان‌ها از توده چربی تشکیل شده‌اند که غدد شیری و مجاری شیری آن، توده چربی را مانند لانه زنبور کرده‌است.
 
loading...