عایق نانو استخر سوبان (ضد آب کننده قدرتمند)

قینا عایق استخر نانو
یکی از مزایای استفاده از عایق رطوبتی این است که هم میتوانید درون رنگ استخر و حتی در نقاشی کردن خانه و ادارات همچنین درون ملات ساختمان خود استفاده کنید.
شما با آب بندی توسط عایق نانو استخر میتوانید از کل سازه استخر خود در مقابل نشتی آب جلوگیری کنید، همچنین عایق نانو سوبان را میتوانید در ملات سیمانی مخلوط کنید و در سیمان کاری و ملات اندود سیمان و نرمه در ساخت استخر استفاده نمایید.
صرفه اقتصادی عایق نانو سوبان
یکی از روش های ارزان که در عین حال با تکنولوژی روز نیز همراه است استفاده از عایق نانو جهت آب بندی استخر می باشد به این خاطر که دارای صرفه اقتصادی می باسد در عین حال نحوه استفاده از آن نیز بسیار ساده، به همین دلیل است که از عایق رطوبتی سوبان در آب بندی استخر ، روف گاردن، سرویس بهداشتی، آب بندی پشت بام ، مخازن بتنی و غیره استفاده میکنند.
تماس با ما: 02155448257برای مشاوره می توانید همین حالا تماس بگیرید: 09125148587
عایق-نانو-استخر.jpg
همچنین می توانید در حین رنگ آمیزی استخر عایق سوبان را به رنگ اضافه کنید با این عمل به علاوه اینکه شما استخر خود را نقاشی کردید آن را آب بندی نیز کرده اید.
آب بندی و ایزولاسیون قدرتمند استخر
البته پیشنهاد میگردد که در ملات استخر نیز استفاده کنید، بدین منظور که شما زمانی که این مایع را با سیمان مخلوط میکنید اگر که استخر شما آسیب ببیند با توجه به نفوذ در بافت سیمانی استخر و عایق نمودن لایه سیمانی تا عمق حدود یک سانتی متر می توان نتیجه گرفت در صورت بروز فشار مکانیکی وارد بر سطح سیمانی استخر و کنده شدن سیمان استخر سیستم اب بندی استخر مختل نخواهد گردید.

اساس کار عایق نانو نفوذ در بافت سیمانی بوده و رنگ استخر را نیز با خود به عمق سیمان برده و عملیات رنگ آمیزی استخر از عمق سازه بتونی آغاز خواهد شد . برای استفاده از عایق نانو در استخر باید توجه داشت که سطح سیمانی باید کاملا خشک بوده و تا تکمیل عملیات عایق کاری استخر از نور خورشید و یخ بندان محافظت شود.

اختلاط نانو با سیمان و نرمه کشی با آن و سپس اختلاط با رنگ استخری پایه آب می تواند به طور کامل استخر را از بابت نشتی آب محافظت نماید . عایق رطوبتی استخر بر پایه نانو در مقابل سیکل های برودتی و حرارتی فوق العاده مقاوم بوده و به سبب نفوذ در بافت سازه می تواند کل سازه هیدرولیکی را به صورت یکپارچه عایق بندی نماید.

این رزین نانو عایق بندی استخر به صورت مایع بوده که پس از اختلاط با رنگ استخر و ملات سیمانی علاوه بر حفظ خاصیت آب بندی استخر قابلیت استحکام بخشیدن به کل سازه مولکولی سیمان و رنگ استخر را داراست.

عایق رطوبتی استخر بر پایه نانو تقریبا با تمام متریال های ساختمانی همخوانی داشته و به عنوان یک لایه آب گریز روی تمام محصولات ساختمانی قابل اجرا میباشد.

در استخر های کاشی کاری شده میتواند قبل از کاشی کاری روی سطح سیمانی اجرا شده و بعنوان لایه عایق رطوبتی استخر زیر کاشی استخر مورد استفاده قرار گیرد. از عایق نانو میتوان برای عایق کاری بند کاشی استخر استفاده نمود.

اختلاط رزین عایق رطوبتی نانو و سیمان را می توان به عنوان یک ملات قابل اعتماد برای بندکشی کاشی استخری مورد استفاده قرار داد. علاوه بر ضد جلبک بودن میتواند فشارات هیدرولیکی بالا را تحمل نماید.
 
آخرین ویرایش:
loading...