عروسک ولنتاین امسال ( 1396-2018 )

ولنتاین ۲۰۱۸

تاریخ ۱۴ فوریه میلادی برابر با ۲۵ بهمن ماه هجری خورشیدی مصادف است با روز ولنتاین یا روز عاشق ها که در کشورهای اروپایی و امریکایی این جشن برگزار می شود و چند سالی ست در ایران هم برگزار می شود.

در جشن روز ولنتاین عاشق های سرار جهان به هم دیگر کادوی و هدیه های نسبتا ساده مثل عروسک , شکلات کارت پستال و گل رز می دهند که هر کدام نمادی دارند.

هدیه دادن گل رز در روز ولنتاین نماد جنگ و صلح، عشق و گذشت و هم چنین پختن و تزیین انواع شکلات یکی از اداب مهم این جشن می باشد.

خرس عروسکی ولنتاین

چند سالی عروسک خرسی به عنوان نماد روز ولنتاین در کشورهای مختلف کادو داده می‌شود اما در کشورمان ایران، مدتی است به جای عروسک خرس و یا در کنار آن، عروسک نماد سال نیز قرار می‌گیرد.
عروسک-ولنتاین.jpg

مجموعه این هدایا معمولا در جعبه‌های فلزی و یا مقوایی قرار داده می‌شود و به زیبایی با انواع آبنبات‌های رنگی، قلب‌های کوچک و بزرگ و دیگر وسایل تزیینی کوچک و بزرگ تزیین می‌شود.​

شما می‌توانید به جای یک جعبه پر از کادو روز ولنتاین ، یک باکس گل طبیعی و یا حتی یک شاخه گل ترجیحا رز قرمز خریداری نموده و با چند عدد شکلات به کسی که دوستش دارید در روز ولنتاین هدیه بدهید.
images (2).jpg

عروسک ولنتاین سال ۲۰۱۸

از آنجا که نماد حیوان سال ۲۰۱۸ “سَگ” می‌باشد، گفته می‌شود که عروسک ولنتاین ۲۰۱۸ نیز عروسک سَگ می‌باشد که در اندازه‌های مختلف و در رنگ‌های متنوع موجود می‌باشند.

با این حال بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند همان عروسک تدی یا عروسک خرسی را به عنوان عروسک ولنتاین ۲۰۱۸ خریداری کنند.
images (1).jpg
 
موضوعات مشابه دسته بندی پاسخ ها تاریخ انتشار
مناسبت ها 0
مناسبت ها 0
loading...

موضوعات مشابه