اعطای نمایندگی عایق رطوبتی سوبان

دریافت نمایندگی عایق رطوبتی از شرکت سوبان

√ اگر از بیکاری و درآمد کم خسته شده اید و یا سرمایه ای برای شروع شغلی آزاد ندارید، نگران نباشید، شرکت تولید و فروش عایق رطوبتی درجه یک با اعطای نمایندگی به سراسر کشور همراه آموزش رایگان در خدمت شماست.
made-in-germany.jpg

● با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده از مواد نانو که در تمام دنیا روز به روز در حال افزایش می باشد، و به منظور اشتغال جوانان عزیز کشورمان در تهران و شهرهای مختلف، شرکت سوبان در نظر دارد یه دوره کارگاه آموزشی رایگان استفاده از محصولات سوبان که جایگزین ۱۰۰ درصد ایزوگام، قیرگونی و کلیه مواد مشابه می باشد را برگزار نماید.‌
  • شما می توانید به آسانی تنها با یک جلسه آموزش در کوتاهترین زمان و با کمترین سرمایه صاحب شغلی پر درآمد و یا صاحب شغل دوم در شهر خود باشید.
  • مصرف کنندگان می توانند با هزینه ای اندک، بدون تخریب و با یک تماس تلفنی با عامل فروش شهر خود محل مورد نظر خود را به صورت نوین و برای همیشه ایزولاسیون نمایند.

موارد استفاده این محصول شامل کلیه نقاط آبگیر از جمله کف و دیوار های حمام، سرویس بهداشتی، آشپز خانه، استخر، سونا، جکوزی، روف گاردن، پشت بام، بند کشی سنگ، کاشی و سرامیک و کلیه سطوح می باشد.
این مجموعه در نظر دارد که با تبلیغات بسیار به زودی جایگاه خود را در فروش عایق رطوبتی که بهترین جایگزین ایزوگام است تثبیت کند. به همین منظور درحال اعطای نمایندگی در سراسر کشور میباشد تا زمانی که تبلیغات گسترده شروع شود بتواند در سریعترین زمان ممکن محصول را به دست مشتری برساند. حال بهترین فرصت برای جوانان این مرز و بوم است تا بتوانند با دریافت نمایندگی درآمد خود را افزایش دهند.
photo_2018-02-18_12-20-53.jpg

جهت اطلاعات بیشتر با شماره ☎️ و واحد فروش تماس حاصل فرمائید و یا در کانال تلگرام @SubanCO عضو شوید.
 
آخرین ویرایش:
موضوعات مشابه دسته بندی پاسخ ها تاریخ انتشار
کفپوش 0
loading...

موضوعات مشابه