استفاده از انرژی خورشید و کاهش هزینه ی برق

استفاده از انرژی خورشید

در سال های اخیر، نگرانی های گسترده در مورد گرمایش جهانی و انتشار های مضر از سوخت های کربن منجر به علاقه در حال ظهور در توسعه برنامه های کاربردی انرژی تجدید پذیر شده است.
انرژی خورشیدی، که شهرت آن برای بی پایان و بی خطر زیست محیطی است، یکی از مهمترین بخش های انرژی های تجدید پذیر است و به طور گسترده ای در مناطق مسکونی، صنعتی، از راه دور و حمل و نقل استفاده می شود.
به طور کلی، انرژی خورشیدی می تواند به دو صورت استفاده شود: برق و گرما.
فن آوری حرارتی خورشیدی از انرژی گرمای خورشیدی برای گرم کردن آب یا هوا برای برنامه های کاربردی مانند گرمایش فضایی، گرمایش آب و خنک سازی برای خانه ها و کسب و کار استفاده می کند.
انرژی حرارتی خورشیدی نیز می تواند برای تولید برق از قبیل تمرکز نیروگاه خورشیدی برداشت شود.
فن آوری فتوولتائیک خورشیدی انرژی خورشیدی را به برق تبدیل می کند با استفاده از سلول خورشیدی نیمه رسانای مواد.
images.jpg

استفاده از انرژي خورشيدي براي تغذيه خانه

انرژی خورشیدی می تواند خانه شما را اداره کند.
هنگامی که دستگاه مورد نیاز را بررسی می کنید، سیستم مورد نیاز پیچیده نیست. به سادگی پانل های خورشیدی را برای جمع آوری نور خورشید و تبدیل آن به برق اضافه کنید. قدرت DC (جریان مستقیم) سپس به یک اینورتر فرستاده می شود که قدرت DC را به قدرت Ac تبدیل می کند که در حال حاضر خانه شما را اجرا می کند.
از طریق استفاده از سوئیچ های انتقال و سایر وسایل ایمنی، منبع پاک و قابل تجدید انرژی شما قادر به تأمین انرژی در خانه، کابین، کابین، سایبان و دیگر ساختمان ها می باشد.

هزینه انرژی خورشید چقدر است؟

انرژی خورشیدی می تواند یک جایگزین عالی برای پرداخت قدرت از شرکت کمپانی باشد، اما هزینه های آن چه هستند؟ هزینه های انرژی خورشیدی نه تنها شامل سیستم، بلکه هزینه نصب و نگهداری می شود.
قبل از شروع به بحث در مورد هزینه یک منظومه شمسی، باید بدانیم که چه سلول های خورشیدی و چگونه کار می کنند.

images (1).jpg

قدرت خورشیدی چیست؟

فتوولتائیکها یک راه تمیز و رایگان برای بریدن انرژی الکتریکی از اشعه های خورشید از طریق استفاده از سلول های خورشیدی هستند.
قدرت خورشیدی یک منبع برق بی پایان است که می تواند وابستگی شما به برق کمپانی برق و لایحه برق شما را تا حد زیادی کاهش دهد.
این منبع آزاد رایگان هر چند آزاد نیست. برای برداشتن این منبع انرژی، برای جذب پرتوهای خورشید، به سرمایه اولیه نیاز خواهید داشت.
امروزه پیشرفت و مدرن شدن ثانیه ای انجام میشه و چه بهتر که از دانش و امکانات موجود برای زندگی هرچه بهتر و کم هزینه تر استفاده کنیم .
هدف جابرینا این است که به هموطنان کمک کند تا اطلاعات و امکاناتی که برای خرید و نصب پنل های خورشیدی مورد نیاز است را به راحتی و با اطمینان خاطر در اختیارشان قرار دهد.
 
loading...

موضوعات مشابه