شماره موبایل رستوران داران تهران (جدید)

بانک شماره موبایل رستوران های تهران
به روز ترین بانک شماره موبایل پیش روی شماست، این لیست کاملا به روز می باشد و در تاریخ اسفند 96 جمع آوری شده و همچنان درحال بروز رسانی می باشد، این پکیج حدود 1300 شماره رستوران داران تهران به علاوه 600 شماره فست فود و حلیم فروشان بصورت هدیه است.
همچنین پس از خرید این پکیج بروز رسانی آنرا نیز می توانید بصورت رایگان دریافت کنید. برای مشاوره قبل از خرید می توانید با شماره : 09124705755 یا شماره دفتر : 02155447875 تماس بگیرید.
کاربرد شماره موبایل رستوران
اگر برای شما سوال پیش آمده که کاربرد شماره تماس رستوران داران تهران چیست ؟ باید در جواب این سوال بگوییم که اگر فروشنده کالای مرتبط با رستوران و کبابی ها، مانند نوشابه، ماست، دوغ، سماق و انواع ادویه جات، حبوبات مانند عدس و لپه، انواع سس، برنج، کره و دیگر ملزومات رستورانی هستید، باید بگوییم که یکی از روش های فروش محصولات شما ارسال پیامک تبلیغاتی به صاحبان رستوران است.
ما شماره مستقیم این عزیزان رانیز به شما می دهیم، و شما می توانید این لیست را در اختیار بازاریابان خود قرار دهید تا با آنها به صورت تلفنی صحبت کنند.
اگر قصد ارسال پیامک داریدو پنل پیامکی ندارید، نگران نباشید، شما می توانید با پرداخت هزینه هر اس ام اس : 170 ریال، این کار را از طریق پنل ما انجام دهید.
همچنین برای مشاوره در خصوص نوع فروش و بازاریابی می توانید باما تماس بگیرید.
- آخرین بروز رسانی در تاریخ 10 خرداد 97
 
آخرین ویرایش:
loading...

موضوعات مشابه