قیمت ساعت مچی ست رومانسون

ساعت مچی ست مردانه و زنانه رومانسون
معرفی مدل ساعت برند جهانی رومانسون
رومانسون در سال 1988 تاسیس شد، با الهام از ساخت و ساز از قلب ساعت سازی جهان یعنی سوئیس، این شهر زادگاه بسیاری از تولیدکنندگان دیده بان جهان در ساعت است. رومانسون در حال حاضر فعالیت شبکه جهانی کسب و کار در بیش از 70 کشور را در دست دارد، رشد پایدار را به عنوان یکی از رهبران جهانی در صنعت ساعت نگهداری و حفظ کند.رومانسون بیش از 25 میلیون دلار در سال ساعت تولید می کند.
ساعت-ست-رومانسون.jpg

چهره جهانی رومانسون در ساعت مچی
در این راستا، اصل مدیریت "رومانسون" "طراحی به معنی رقابت" است و سرمایه گذاری مداوم در تحقیق و توسعه، راه را برای رومانسون برای دستیابی به اعتماد مشتری بیشتر و سهم بازار بزرگ تر شده است.
ساعت-مچی-مردانه-رومانسون.JPG

قیمت-ساعت-مچی-رومانسون.JPG

بخش قابل توجهی از درآمد فروش سالانه برای سرمایه گذاری در توسعه محصول اختصاص داده شده است و رومانسون اولین شرکتی است که در کره به طور مستقل فعالیت خود را در زمینه توسعه دستبندهای "جنبش مکانیکی" انجام می دهد. و در نتیجه، رومانسون توانست مدل پیش نمونه ای از جنبش دستکاری را در سال 2008 به نمایش بگذارد.
price-watch.jpg

ساعت مچی رومانسون
watch-romanson.jpg

قیمت ساعت مچی
برای دریافت قیمت ساعت مچی مردانه، با شماره های مربوطه تماس بگیرید، اگر مدل ساعت خاصی مد نظر دارید می توانید برای ما از ارسال کنید تا برای شما مهیا کنیم.
درصورت خرید ست ساعت می توانید از تخفیف ویژه برخوردار شوید.
قیمت-ساعت-مچی-رومانسون-مردانه.jpg
 
loading...

موضوعات مشابه