قیمت وان جکوزی اماده - جکوزی بادی پیش ساخته خانگی

قیمت وان جکوزی اماده خانگی

جکوزی (Jacuzzi) نام شرکت آمریکایی که موسسان آن دو برادر به همین نام می باشند که در سال 1900به آمریکا مهاجرت نمودند. این شرکت تولید کننده نوعی وان حاما می باشد که دارای جت های آب ماساژ دهنده می باشد. تاسیس این شرکت به سال 1915بر می گردد و محل دفتر شرکت جکوزی در کالیفرنیای آمریکا است.
جکوزی.jpg
برای دریافت قیمت وان با شماره 09126392665 تماس بگیرید

فواید استفاده از جکوزی

جکوزی در ایران با اسامی دیگری چون حوض آب چرخان یا وان آب گرم چرخان نیز نامیده می شود. این حوضچه ها را می توان نوعی وسیله جهت رفع و درمان دردهای عضلانی در نقاط مختلف بدن دانست. در جکوزی آب توسط لوله هایی با فشار وارد حوضچه ای کوچک می گردد که این آب پر فشار از جمله روش های درمانی موثر در درمان ناراحتی های عضلات، مفاصل و استخوان ها می باشد. افراد با قرار گرفتن در این حوضچه و جا به جا شدن اندام های مختلف خود آن را در معرض فشار آب قرار می دهند و آب پر فشار همراه با هوا به اندام ها برخورد می نماید. جکوزی ها را معمولا با انواع کاشی و سرامیک تزیین می کنند.

انواع جکوزی

جکوزی سرامیکی با چراغ‌های سبز
جکوزی هشت‌گوش
جکوزی پیش‌ساخته
انواع جکوزی از لحاظ گنجایش
جکوزی ها از لحاظ گنجایش به دو نوع تک نفره و چند نفره تقسیم می گردند. جکوزی های تکنفره در واقع نوعی وان حمام می باشد که آب به وسیله یک پمپ پر فشار می گردد. این نوع جکوزی ها از جنس فایبر گلاس بوده ومخصوص حمام یا اتاق ها ساخته می شوند. آب این نوع از جکوزی ها پس از مصرف هر بار تخلیه می گردد و جهت گرم نمودن آب ممکن است مجهز به یه المنت باشد.
جکوزی های چند نفره در انواع دو، چهار، شش، هشت و دوازده نفره موجود می باشند. این نوع از جکوزی های چند نفره مخصوص محل های عمومی و ساختمان ها می باشند. طریقه ساخت ، مصالح ساخت و پمپ تصفیه یک جکوزی چند نفره مشابه استخر می باشد و در ساخت آن از الگوی ساخت یک استخر پیروی می گردد. پمپ تصفیه یک جکوزی کاری مشابه با پمپ تصفیه یک استخر انجام می دهد و آب را جهت تصفیه از دو صافی عبور می دهد.
جکوزی 2018.jpg

جکوزی بادی

طریقه ساخت جکوزی یا در محل مورد نظر می باشد یا از قبل ساخته می شود. نوعی از جکوزی که نسبت به نوع سرامیکی قیمت کمتری داشته و سبک تر نیز می باشد نوع بادی آن می باشد و به آسانی قبل حمل کردن است.
جکوزی های مدرن امروزی دارای امکانات و شرایط بهتری می باشد که استفاده از آنها را لذت بخش تر و راحت تر نموده است. از جمله این امکانات می توان به مواردی چون ماساژور، سیستم استریلزه کردن آب به روش گاز ازن، چراغ های زیر آب، چراغ های پس زمینه، رادیو، صفحه کنترل کامپیوتری، ریموت کنترل و بالشتک زیر سر جهت استفاده راحت تر اشاره نمود.
نکات ایمنی استفاده از جکوزی
_ افراد باردار: به جهت اینکه گرمای آب ممکن است به جنین آسیب وارد کند.
_استفاده از لنز در زمان استفاده از جکوزی ممنوع می باشد.
یک جکوزی با حدوداً 60لیتر آب پر می گردد. هر شخص هم برای استفاده از امکانات جکوزی به 20 دقیقه زمان احتیاج دارد. در این حالت بدن با برخورد با فشار آب به چربی ها آماده تنظیف می گردد. و با استفاده از شامپوی مایع و پر نمودن کف جکوزی از شامپو و درست نمودن یک حوضچه کف بدن تنظیف شده و به وسیله یک دوش کمر تلفنی می توان عمل آبکشی را انجام داد.

لیست قیمت جکوزی
به دلیل مشخص نبودن قیمت های وان برای دریافت لیست قیمت جکوزی فقط با شماره 09126392665 تماس بگیرید .
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:
loading...

موضوعات مشابه