کلید سازی سیار و شبانه روزی در تهران و کرج

کلید سازی سیار و کلید سازی شباه روزی جابرینا

موسسه تاسیساتی جابرینا در زمینه کلید سازی و تعمیرات قفل دارای سابقه ای بالا بر 8 سال می باشد در حال حاضر این شرکت یکی از معروف ترین شرکت ها در زمینه کلید سازی در تهران و کرج می باشد . افتخار ما 8 سال تجربه و کسب رضایت مشتریان در تهران و شهرستانها میباشد . دیگر نگران گم شدن کلید یا فراموش کردن کلید خود نباشد . تمام کارهایتان را به جابرینا بسپارید .
کلید سازی.jpg

کلید سازی سیار

جابرینا با جمع آوری موتور سواران سیار در سطح شهر تهران آمادگی دارد به همشهریان عزیز تهرانی بصورت شبانه روزی خدمت نماید. موسسه جابرینا دارای 100 پیک موتوری فعال در تهران و کرج می باشد . این موسسه این تضمین را به شما می دهد که در کمترین زمان ممکن کلیدساز ما به محل برسند و کار را با دقت و سرعت بالا به پایان برسانند .
هر وقت پشت درب بسته منزل خود ماندید، یا کلید خودرو را فراموش کرده اید و یا کلید منزل و یا ماشین خود شکسته شد فقط کافی است با شماره 09309564825 تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار به ناحیه شما اعزام گردد.

قیمت کلید سازی

به علت وجود کلید سازان زیاد در سرتاسر تهران کار را بسیار سریع انجام داده و خیلی از مواقع قیمت های ما خیلی ارزان تر از مغازه دار ها می باشد . تمام قیمت های ما بر اساس صنف تعیین می گردد . ما به مشتریان خود تخفیف های ویژه ای نیز میدهیم .
خدمات کلید سازی
خدمات اصلی موسسه جابرینا در به صورت زیر می باشد :
  1. نصب انواع ریموت و قفل برقی معمولی و کنترلی
  2. باز نمودن تمامی قفل های خودرو ها
  3. باز کردن قفل درب منازل مجتمع ها ، اداری و مسکونی
  4. ساخت کلید های کد دار خودروهای خارجی و ایرانی با کمترین قیمت
  5. ساخت انواع کلید کامپیوتری ، سوئیچی، معمولی و گاو صندوق
بیشترین فعالت های این شرکت در شهرک غرب - ولیعصر - سعادت اباد - کرج - انقلاب - جمهوری - تجریش - تهرانپارس - پیروزی - صادقیه - عظیمیه - مهرشهر و... می باشد

 
loading...