قیمت نصب دوربین مداربسته با تضمین و کیفیت خدمات

قیمت نصب دوربین مداربسته

شرکت جابرینا یکی از بزرگ ترین شرکت ها در زمینه واردات دوربین مدار بسته و خدمات دوربین مداربسته در تهران می باشد، این شرکت فعالیت خود را از سال 1385 در این زمینه شروع کرده و به جرات می توان گفت شرکت جابرینا یکی از معتبر ترین شرکت ها فروش و خدمات پس از فروش دوربین مداربسته در ایران می باشد .
نصب دوربین مداربسته یکی از خدماتی است که شرکت جابرینا ارائه می دهد، امکان اینکه بتوان این گونه خدمات را بدون بازدید از محل و کارشناسی ان قیمت نصب دوربین مداربسته را مشخص کرد غیرممکن است در ادامه به شما توضیح می دهیم که چه عواملی بر قیمت نصب دوربین مدار بسته موثر است :

قیمت نصب دوربین مدار بسته

برای اینکه بتوان قیمتی را بر نصب دوربین مداربسته به شما بدهیم عوامل زیادی هستند که بر قیمت نصب دوربین مدار بسته موثر هستند که از عوامل اصلی می توان به میزان کابل کشی و نوع دوربین انتخابی و کیفیت نیروی خدماتی نصاب را اشاره کرد که در ادامه بیشتر در این عوامل برای شما توضیح داده ایم :
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید دوربین‌های مدار بسته و قیمت نصب دوربین مداربسته ،می‌توانید با شماره 09388346463 تماس حاصل فرمایید.
نصب دوربین مدار بسته.jpg
محل نصب دوربین مداربسته
محل نصب دوربین مداربسته یکی از عوامل مهم در قیمت نصب دوربین مداربسته می باشد. به نوعی می توان گفت که یکی از عوامل اصلی در بالابردن میزان امنیت محل قرارگیری صحیح دوربین مداربسته است ( برای داخل سالن، یک گوشه ای در اتاق را انتخاب کنید تا جایی که بیشتر نقاط ورود به اتاق قابل مشاهده است. یک زاویه بالایی برای دوربین خود انتخاب کنید بهترین زاویه هر اتاق معمولا از گوشه ای است که در آن سقف با دیوارها مطابقت دارد. اطمینان حاصل کنید که می توانید تمام ورودی ها و خروجی ها را به وضوح می بینید ) اما ما به شما پیشنهاد می کنید که این کار را به یک متخصص خبره در نصب دوربین مداربسته که تخصص ان سیستم امنیتی یا CCTV است که بر اساس نقشه و طراحی خاص ، با قراردادن دوربین در محل های اصلی هیچگونه نقطه کوری را برای شما باقی نمی گذارد.
تعداد دوربین مداربسته
یکی دیگر از عواملی که بسیار در تعیین قیمت دوربین مداربسته تاثیر می گذارد تعداد دوربین هایی است که قرار است نصب شود. در پایان اجرت نصب دوربین مدار بسته بعد از برآورد اولیه در بازدید از محل بطور دقیق تر اعلام می شود اما معمولا در بازه ای بین 100000 تومان و 600000 تومان متغیر است. بسیاری از خدمت دهنگان هزینه نصب را به ازای نصب هر دوربین ۴۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ اعلام می کنند که البته این هزینه شامل اجرت کابل کشی و کارهای احتمالی دیگر نیست.
نکته : قبل از خرید دوربین حتما با مشاوره یک متخصص دوربین مداربسته نوع محل و تعداد دوربین مداربسته لازم را برای محل کار خود جویا شوید .
متراژ استفاده از کابل فیبر نوری
یکی دیگر از عواملی که تاثیر بسیار مهمی بر روی قیمت نصب دوربین مداربسته دارد متراژ استفاده از کابل و سیم کشی دوربین است .تصاویری که از طریق کابل‌های فیبر نوری تهیه می‌شوند دارای کیفیت بالایی هستند هر چه مسیر کابل کشی طولانی تر باشد قیمت نصب نیر نسبت به ان بالاتر می رودش
هزینه‌های مشاوره
برای اینکه بتوانید هزینه ها خود را در تمام مراحل از نصب و خرید دوربین مداربسته کاهش دهید حتما باید با یک فرد متخصص و نیاز به مهارت و دانش کافی در حوزه‌های مختلف فن‌آوری و همچنین الزامات قانونی دارد، در این زمینه صحبت کنید تا به شما مشاوره کامل در زمینه طراحی ، نصب و تعداد دوربین مداربسته را به شما توضیح دهد .
نکته مهم : ممکن است شما با یک مشاوره صحیح در این زمینه هزینه بسیار کمتری را نسبت به موقعی که کار را خودتان یا یک فرد غیر متخصص انجام دهد متقبل شوید .
 
loading...

موضوعات مشابه