قیمت بالابر خانگی ساده با یکسال گارانتی و بیمه

هزینه ساخت بالابر خانگی ساده همراه یکسال گارانتی و بیمه

تیم بالابر جابرینا، سازنده انواع بالابر خانگی و صنعتی، با به کارگیری از افراد باتجربه آماده مشاوره به شما عزیزان می باشد. بالابر خانگی در همه اشکال و اندازه ساخته می شود و قبل از ساخت می توان برآورد کرد که چه میزان وسائل مورد نیاز است و قبل از اجرای کار قیمت بالابر خانگی را در قالب پیش فاکتور برآورد کرد.

چه مسائلی در قیمت بالابر خانگی درگیر است؟

یک سری وقت ها شما یک لب تاب را خریداری میکنید که قیمت آن بر فرض 2 میلیون تومان است و شما برای خرید این محصول مبلغ 2 میلیون تومان را شروع به پس انداز میکنید. اما باید تحقیق کنید لب تابی که میخواهید خرید کنید هزینه های جانبی اش چقدر است؟ وقتی که پای خرید می روید متوجه این مسئله می شوید که موس، کیبرد، کیف و حتی گلس برای روی آن نیاز دارید. که این هزینه ها تقریبا 200 الی 500 هزار تومان به شما افزوده خواهد کرد. یا اینکه شما به رنگ خاصی از آن علاقه دارید که نیازمند پرداخت هزینه بیشتری دارد. و یا نیازمند بیمه و گارانتی هستید.
برای دریافت قیمت برقی و بالابر هیدرولیک باشماره 09371971541 | 09125351825 (بالابر تاکو صنعت | ضرغامی) تماس بگیرید.
مسلما برای ساخت بالابر خانگی ساده و حتی حرفه ای بایستی تحقیق کنید که چه چیزی مورد نیاز شماست. کارشناسان فنی جابرینا به شما در این زمینه خدماتی از نظیر مشاوره و بازدید رایگان می دهند.
photo_2018-08-04_17-08-00.jpg
خدمات جابرینا برای بالابر به شرح زیر است:
  • یک سال گارانتی
  • یک سال بیمه
  • ساخت با کیفیت و درجه یک با رعایت ایمنی و استاندارد های روز
  • بازدید رایگان پیش از نصب
  • بازدید پس از نصب برای کنترل کیفیت
هزینه ساخت بالابر برای خانه کوچک
به طور کلی، جای تعجب نیست که یک بالابر واقعی چند منظوره( بالابر پله، بالابر ویلچر) در خانه شما نصب شود. به خصوص برای افراد سالمند یا جانباز که نیازمند بالابر ویلچر و بالابر خانگی هستند. اما هزینه ساخت برای خانه های کوچک و دو طبقه مسلما خیلی کمتر از خانه با تعداد طبقات بیشتر می باشد. برای دریافت قیمت می توانید همین حالا تماس بگیرید.
photo_2018-08-04_17-08-03.jpg


photo_2018-08-04_17-08-14.jpg
 
آخرین ویرایش:
loading...

موضوعات مشابه