تابلو روان led تک رنگ و تمام رنگی به همراه لیست قیمت

قیمت تابلو روان led در تهران و البرز و قم

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و در عصر اطلاعات و ارتباطات رسانه نقش مهمی در تبلیغات، بازی می کند . تابلو روان led نوع جدیدی از تابلو است که توانسته جایگاه خوبی در تبلیغاتی بدست آورد.
تجربه ثابت کرده است که درگیر کردن حافظه دیداری مخاطبین مانند تابلو تبلیغاتی اثرگذاری بیشتری در ماندگاری دارد. پرتاب نور و امکان پخش متون و تصاویر به صورت روان یا متحرک و حتی پخش فیلم و تیزر تبلیغاتی از امکاناتی است که تابلو روان ها می توانند در اختیار شما قرار دهند. یکی از انواع مدرن تابلو تیلیغاتی ، تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری می باشند.که با بهره گیری از ویژگی های بسیار مهم یاد شده باعث شده که این نوع از تبلیغات به عنوان یکی از تاثیر گذارترین ها مطرح و مرسوم گردد.

متخصصین جابرینا آماده پاسخگویی به سوالات شما مشتریان عزیز است ،
02155447875
تضمین کیفیت ، تحویل پروژه در کمترین زمان ممکن
قیمت ها را بپرسید و مقایسه کنید .

یک تابلو روان با کیفیت عالی می تواند هزینه های تعمیرات آن را در آینده کاهش دهد و همچنین تابلو led خوب می تواند نور و کیفیت بیشتری نسبت به نمونه های چینی آن داشته باشد .
-----------------------------
تابلو ال ای دی ثابت
تابلو ال ای دی ثابت در دو دسته كتيبه ای ( تابلو بر روی صفحه ساخته شده و در اغلب اوقات قاب ميشود وسردرب فروشگاه نصب مي شود ) و يا برشی ( دور حروف برش خورده و بيشتر پشت شيشه ها نصب می گردد) هستند. اين تابلوها جایگزین مناسبی برای تابلو نئون می باشد که به علت استحکام ، طول عمر بالا ، مصرف کم انرژی و سادگی ساخت آن خیلی سریع جای نئون را در کشور گرفته است و تنها مزیتی که نئون دارد در یکنواختی نور و هنری بودن آن است.


تابلو روان led
تابلو روان یا LEDDISPLAY مدرنترین ، جذابترین و جدیدترین نوع تابلو تبلیغاتی در دنیا بحساب می آید که همگام با پیشرفت تکنولوژی پا به عرصه تبلیغات گذاشته است و کاربرد این تابلو ها در سردرب فروشگاه ها ، پمپ بنزین ها ، مغازه ها ، سالن ورزشی ، فرودگاه ها ، سالن های انتظار بیمارستانها ودر مانگاه ها ودر فضای داخلی نمایشگاه ها یه کار برده می شود . گروه جابرینا نیز از این غافله عقب نمانده و در تولید و ساخت این نوع تابلوها فعالیت به سزا و خوبی دارد.

الف) تک رنگ

ب) سه رنگ

ج) هفت رنگ

د) فول کالر


تابلو چلنیوم
همانند تابلوهای برجسته پلاستیک است ، که شامل يك رويه و يك لبه مي باشد ودر هر دو نمونه از رویه پلاستک اکرولیک استفاده شده ولی در لبه کاری تابلو چلنیوم بجای پلاستیک از جنسی که شباهت زیادی به آلومینیومی دارد و از استیل براق تر است استفاده می شود. تابلو برجسته چلنیوم اولين بار توسط شرکتي به نام چلينيوم توليد و اجرا گرديد و به همين دليل اين محصول در دنيا با نام سازنده آن يعني چلنیوم شناخته ميشود و مورد استقبال عموم قرار گرفته است. نور پردازی تابلو چلینیوم توسط led و در رنگهای مختلف انجام میشود که طول عمر مناسبی دارند.


تلویزیون شهری
تلویزیون LED غول پیکر و یا به عبارتی تلویزیون شهری ال ای دی قابلیت نمایش فیلم و عکس با کلیه فرمت های تصویر اعم از jpg, gif, tiff, mpeg, vob, flv و غیره را دارا می باشند. این مدل از تلویزیون شهری که اصطلاحاً به تابلوهای " فول کالر " (LED OUTDOOR FULL COLOR DISPLAY ) معروف هستند با ترکیبی از ال-ای-دی های آبی , سبز و قرمز امکان نمایش بیش از ١٦/٨ میلیون رنگ را فراهم میکنند.

ساختار تلویزیون شهری فول کالر به صورت ماژولار است بدین ترتیب که با در کنار هم قرار گرفتن ماژول ها کابینت ها و با کنار هم گذاشتن کابینت ها نمایشگر تکمیل می گردد.

تفاوت عمده تلویزیون شهری با یکدیگر – به غیر از کشور و شرکت سازنده ی آنها – در تراکم تصویر آنهاست که اصطلاحا به آن دات پیچ (DOT PITCH) می گویند که در واقع نمایانگر فاصله دو ال ای دی از یکدیگر می باشد. مسلما هرچه این فاصله کمتر باشد تراکم تصویر (resolution) بالاتر باشد تصویر نمایش داده شده با کیفیت تر خواهد بود. تلویزیون شهری با دات پیچ P31, P25, P20, P18, 16, P14, P12, P10 قابل ارائه می باشند که انتخاب دات پیچ به هدف استفاده از تلویزیون شهری و میزان هزینه در نظر گرفته شده بستگی دارد.
 
آخرین ویرایش:
loading...

موضوعات مشابه