لوله کشی آب ساختمان | لوله کشی گاز ساختمان

لوله کشی در تهران ، شرکت خدمات نظافتی و تعمیراتی جابرینا در زمینه لوله کشی و تعمیرات لوله و بازکردن لوله داری پرسنل حرفه ای و مجرب بوده که تمام کارکنان ما داری مدرک لوله کشی و چند سال در این کار سابقه داشته اند این شرکت با داشتن 10 سال سابقه در این کار یکی از بزرگترین شرکت های خدماتی تهران می باشد .

تنوع بسیاری در نوع لوله برای لوله کشی ساختمان مسکونی و تجاری وجود دارد .
مانند لوله سفید ، لوله گالوانیزه ، لوله مسی ، لوله برنجی و لوله آهنی .

برای مشاوره و اعزام نیروی متخصص تماس بگیرید : 02155447875
lole keshy.jpg

1. لوله کشی آب : این مجموعه از لوله کشی ها داری زیر مجموعه های زیر بوده و قیمتهای آنان نیز متفاوت بوده متوسط انجام پروژه های کوچک خانگی و لوله کشی اب به مبلغ 450000 هزار تومان بوده که با توجه به متراژ انجام شده این مبلغ تغییر میکند .

2. لوله کشی جزئی : یکی از بیشترین کارهای این جزئی لوله کشی اب سرد و گم و همراه ان نصب شیر الات در محل قرار گیری ماشین لباسشویی و ظرفشویی در اشپزخانه برای اینکه زمان و هزینه ان پایین است .

3. لوله کشی کلی : وقتی لوله کشی یک ساختمان یا طبقه ای از ساختمان به نیرو تاسیساتی ما واگزار می شود عواملی گوناکونی در قیمت ان تعثیر گزار است که مهم ترین انان متراژ ساختمان بکار گیری جنس لوله و تعداد انشعبات و روی کار یا زیر کار بودن یکی از تاثیر گزار ترین عوامل قیمت است .

4. تریکیدگی لوله : در شرایطی که نشست اب یا ترکیدگی لوله جدای از تشخیص محل نشتی یا ترکیدگی لوله کارهای بنایی انجام شده قبل و بعد تعمیرات هر چند که بنایی در تخصص ما قرار نمی گیرد اما وقتی »ا با یک شوت کار می کنید می توانید با زمان کمتر و قیمت پایین تر کار را مطمئن و با ضمانت به پایان رسونده

5. لوله کشی گاز : عواملی که بر قیمت لوله کشی گاز تاثیر می گزارد ساده ترین فاکتور که می توان برا شما نام برد این است که هزینه نصب یک فن کویل زمینی و لوله کشی ان متوسط قیمت ان 400.000 هزار تومان است که گاهی هزینه ان 200.000 هزار تومان می شود یا گاهی با نصب غن کویل برقی و تعویض شیلنگ و میزان اتصالات قیما ان را بالاتر می برد


lole keshi.jpg


انجام مشاوره رایگان و حتی بازدید از محل در روزها تعطیل توسط پرسنل ما .
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:
loading...

موضوعات مشابه