قیمت کرکره برقی | فروش و نصب کرکره برقی در سراسر کشور

قیمت کرکره برقی | نصب کرکره‌ برقی در سراسر کشور

سیستم‌ کرکره برقی آلومینیومی : تمام وسایل دارای سیستم چرخاننده برای کیفیت بهتر زندگی
مصرف پایین انرژی ، راحتی بیشتر و فضای مناسب طراحی و هزینه‌ نصب پایین‌تر . کرکره‌ آلومینیومی سفارشی ما راه حلی ایده آل برای مدرن کردن و ساخت پروژه‌های جدید می‌باشد.

08-Rollladen_loesungen_features_1.jpg

تولیدات آلمانی و مواد با کیفیت برتر مزایای پایداری را تضمین می‌کند.

سیستم‌هایی با مارک تجاری Alulux ، اتلاف گرما را کاهش و هزینه‌ گرمایشی را به حداقل می‌رسانند. آن‌ها حفاظت جامعی را تضمین می‌کنند و حتی در تابستان آب و هوای محیط داخلی را بهبود می‌بخشند. این محصولات به‌خاطر تنوع در طراحی و ویژگی‌هایشان قابل‌توجه هستند. ‌حال شما نصب کرکره برقی در قسمت جلو ساختمان را انتخاب می‌کنید یا سیستم‌هایی را که در بالا نصب شده‌اند.

Header_Rolllaeden.jpg


آلومینیوم : مواد انتخابی جهت ساخت کرکره برقی

سیستم‌ کرکره برقی از آلومینیوم فشرده با کیفیت بالا ساخته‌شده‌اند.این امر باعث سبکی و به همان نسبت استحکام محصول می‌شود. آلومینیوم به نسبت بالایی دربرابر خوردگی مقاوم است و به‌خاطر پوشش لعابی کوره‌ای هیچگاه نیازی به رنگ‌آمیزی مجدد ندارد.

آلومینیوم درجه دقت بالای تولید و دوام بالایی را فراهم ‌می‌کندط.مزیت‌ ارائه‌شده توسط آلومینیوم در استفاده از چوب مرتفع نمی‌شود، برای مثال از نقطه‌نظر قیمت.

صفحه نمایش: برای حفظ حریم خصوصی بیشتر

شما می‌توانید مشخص کنید که از بیرون چه‌مقدار دید به درون محیط داخلی داشته‌باشد. به سادگی کرکره برقی را به هر اندازه که بخواهید و در هر زمان که مایل باشید، می‌توانید باز و بسته کنید. چه‌این‌که آن را کاملا باز،نیمه‌باز یا بین این دوحالت نگه دارید.

محافظت از نور خورشید: از نور خیره‌کننده خورشید و اشعه ماوراء بنفش

کرکره برقی را با انعطاف‌پذیری کامل برحسب میزان بالا بودن خورشید در آسمان به میزان کمتر یا بیشتر باز کنید. چشمانتان با نور خیره‌کننده خورشید اذیت نمی‌شود و مبلمانتان در برابر خاصیت سفیدکنندگی اشعه ماوراءبنفش محافظت می‌شود.

مقاوم در برابر شرایط آب و هوا: کمک به پنجره‌های منزلتان برای دوام طولانی

قبل ‌از این‌که پنجره‌ها توسط باران، تگرگ، برف یا طوفان خراب شوند، با کرکره برقی از آن‌ها محافظت کنید. با این‌عمل پنجره‌ها مدت زمان طولانی‌تری در وضعیت خوبی باقی می‌مانند و به‌کندی ازبین‌ می‌روند.

محافظت در برابر سروصدا : برای نقطه‌ای از صلح و آرامش

استراحت کنید و خواب شبانه خوبی را تجربه کنید یا بدون‌ این‌که چیزی آرامشتان را برهم بزند از گذر روزها لذت ببرید- حتی اگر با یک کتاب خوب غرق در خواندن می‌شوید. کرکره برقی می‌توانند سروصداهای آزاردهنده بیرون را به میزان ده دسیبل کاهش دهند.

04-Einbruchschutz-2.pngعایق در برابر گرما و سرما: برای آب و هوای مطلوب فضای داخلی و هزینه‌ پایین انرژی

در زمستان سرما بیرون نگه‌داشته می‌شود و گرما درون خانه باقی می‌ماند.در تابستان محیط داخلی به‌شکل مطلوبی خنک باقی می‌ماند همچنان‌که گرما در خارج می‌ماند و به فضای داخلی راه نمی‌یابد.

ذخیره هزینه‌ انرژی: برای هزینه های پایین‌تر

کرکره برقی می‌توانند عایق حرارتی منزلتان را حدود چهل و پنج درصد بالا ببرند و ده درصد مصرف سوخت اولیه می‌تواند توسط سیستم گرمایشی ذخیره‌شود. عایق‌حرارتی همچنین بدین معناست که گرمای ناخواسته در تابستان بیرون از ساختمان باقی بماند، و این‌که مصرف انرژی دستگاه تهویه هوای منزل شما نیش‌می‌یابد.

محافظت بیشتر در برابر به‌زور وارد شدن : برای امنیت بیشتر

زمانی سخت برای سارقان : کرکره برقی دزدان را از فضای داخلی دور نگه می‌دارد. اتصالات محکم بدنه کرکره برقی و پرده‌های بادوام و مستحکم کرکره‌ها نقش حفاظتی این محصول را در برابر مزاحمان و سارقان به‌طور مؤثری افزایش می‌دهد.

این کرکره‌ها در زمان عدم حضور شما در ساختمان به‌گونه‌ای هستند مانند این‌که شما در خانه هستید، و باعث می‌شوند سارقان در جایی دیگر به‌دور از شما به کسب و کار خود ادامه دهند.

سری‌های فشرده محصولات Alulux سیستم کاملی را عرضه‌می‌کنند با جعبه کوچک کرکره برقی که به‌شکل مؤثری از ورود سارقان از طریق زیرزمین، در و پنجره جلوگیری می‌کند.

سیستم‌های آلومینیومی تولید شده محکم و در برابر ضربه مقاوم هستند و به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که ماندگاری طولانی داشته باشند.

کنترل نور: برای روشنایی به میزانی که دوست دارید

شما نور را با انعطاف‌پذیری کامل به اندازه دلخواهتان به درون ساختمان هدایت‌می‌کنید.با استفاده از این محصول ، به شما کمک می‌کنند تا اطمینان حاصل‌کنید که نور و روشنایی به‌درستی برروی چهار‌ دیوار ساختمانتان قرار‌می‌گیرد.

محافظت در برابر حشرات: ترک شما در محیط داخلی با مختل نشدن آسایشتان توسط حشرات کوچک

سیستم اختیاری ضد حشره ما، حشرات را در محیط بیرون باقی می‌گذارد البته مانع از دیدن حشرات توسط شما نمی‌شود. صفحه شفاف تورمانند این امکان را برایتان میسر می‌کند. ما این صفحه حشره را در پشت پرده کرکره برقی قرار داده‌ایم. این ویژگی امکان استفاده از دو سیستم را در یک محصول به شما می‌دهد، امکان بازکردن و بستن کرکره و صفحه حشره را به‌طور جداگانه از یکدیگر برایتان فراهم‌می‌کند.

مطابق با استاندارد‌ها: برای کیفیت، قابلیت اطمینان عملیاتی و دقت مناسب

کرکره برقی ما- هردو پرده و جعبه- در آلمان مطابق با استانداردهای کیفیت مربوط به اتحادیه اروپا تولید می‌شود. تمام اجزا مطابق با معیارهای موردنیاز می‌باشند. قابلیت اطمینان عملیاتی و حفاظت در برابر صدمات و آسیب‌ شخصی تضمین شده است.

طراحی استاندارد پروفیل‌ کرکره برقی با کیفیت بالا بدین معناست که این محصولات با جعبه مرسوم در بازار سازگار هستند و می‌توانند با دقت تنظیم شوند.

آلومینیوم- عنصری درجه یک

01-bild-Alu-1choice.jpg

کرکره برقی دائما در معرض محیط طبیعی هستند. چالشی بزرگ، به‌ویژه از نقطه‌نظر تغییرات آب‌وهوا: شرایط سخت جوی، همچون امواج گرما، طوفان‌ها و الگوهای هوایی متغیر. این مکان‌ها میزان تقاضای مواد و نمای خارجی ساختمان‌ها را افزایش می‌دهند. آلومینیوم عنصری باصرفه و دارای کیفیت بالاست که دوام و طول عمر محصولات را تضمین می‌کند و شکل و رنگ محصول را بهتر از PVC حفظ‌می‌کند. کرکره برقی آلومینیومی همچنین دارای ویژگی محافظتی ضد سرقت قابل‌توجهی می‌باشند:

آلومینیوم بهتر است!

محافظت و امنیت با کرکره برقی جابرینا

02-sichtschutz.jpg


محافظت دربرابر سرما، نور خورشید، سروصدا و چشمان کنجکاو

وقتی کرکره بسته است، بسته هوایی عایقی را تشکیل می‌دهد. این امر باعث بهبود عایق حرارتی درحدود چهل و پنج درصد، ده درصد از سوخت اولیه شما و کاهش سروصدای بیرون به میزانی بیش از ده دسیبل می‌گردد. گرما و اشعه ماورای بنفش در تابستان خارج از محیط ساختمان نگه‌داشته‌می‌شوند. و هر زمان که بخواهید از چشمان کنجکاو در امان هستید.

محافظ حشره دو سیستم در یکی:

صفحه حشره پنهانی به‌صورت نامرئی در جعبه کرکره برقی قرارگرفته است. این دستگاه از یک صفحه نمایش تورمانند شفاف تشکیل شده‌است، حشرات را دور‌می‌کند و اجازه می‌دهد که دید خوبی نسبت به فضای بیرون داشته‌باشیم. این صفحه در مسیر خود در قسمت پشت پرده غلطکی هدایت می‌شود.

03-Insektenschutz.jpg

محفاظت از به‌زور واردشدن

این محصول موتوردار غلطک را متوقف می‌کند و به‌خاطر داشتن اتصالات محکم بدنه مانع به‌زور وارد شدن مزاحمان می‌گردد. کرکره ‌های غلتکی خودکار یک لایه برای محافظت دربرابر به‌زور وارد شدن افراد اضافه‌می‌کند و این امر باعث می‌شود حتی در زمان عدم حضورتان تصور شود شما در منزلید. کرکره برقی جابرینا در زمان مشخص شده یا زمان‌های مختلف باز و بسته خواهند شد.

قیمت کرکره برقی
برای مشاوره ، برآورد هزینه در مورد نصب و راه اندازی کرکره برقی در سراسر کشور می توانید با شماره 09388346463 ( محمدی ) تماس بگیرید ! ( تماس 24 ساعته حتی در روز های تعطیل )

صرفه جویی در انرژی با نصب سیستم کرکره برقی

از دست دادن گرمای کاهش‌یافته، هزینه پایین‌تر انرژی

بالشتک هوای ایزوله بین پرده کرکره‌ای و پنجره پل حرارتی را به‌شدت به‌حداقل می‌رساند. به‌منظور بهره‌برداری کامل از اثر عایق، کرکره برقی در اطراف پنجره حلقه تنگی را ایجاد‌می‌کند. گرما درون محیط داخلی باقی می‌ماند و سرما خارج می‌شود. در روزهای گرم، حالت عکس اتفاق می‌افتد. در هر دو حالت، انرژی را ذخیره می‌کنید و از آب و هوای مطلوب‌تر فضای داخلی بهره‌مند می‌شوید.

استفاده مناسب از پتانسیل صرفه‌جویی در انرژی

با استفاده از ویژگی ذخیره انرژی توسط کرکره برقی، شما در مکان درستی سرمایه‌گذاری می‌کنید. تجزیه و تحلیل سود سرمایه به‌سختی می‌تواند مطلوب‌تر باشد.

اگرچه پنجره‌ها حداقل مقدار فضا را در یک ساختمان اشغال می‌کنند، اما بیشترین میزان اتلاف گرما را به خود اختصاص می‌دهند. این بدان معناست که در مقایسه با اجزای دیگر ساختمان، اندازه‌گیری عایق‌بندی کارآمد در این‌جا بسیار اقتصادی‌تر و مؤثرتر است.

این محصول ، بسته به طور متوسط به میزان سی درصد اتلاف انرژی را کاهش می‌دهند. در پنجره قدیمی، این اثر می‌تواند تا چهل و پنج درصد افزایش یابد.

صرفه‌جویی در هزینه گرمایشی

در spar-heizkosten.de شما ماشین‌حساب صرفه‌جویی انرژی را به‌همراه نکات ارزشمند و اطلاعاتی برای گرمایش انرژی به‌صورت آگاهانه پیدا خواهید کرد. به راحتی محاسبه‌کنید که با نصب کرکره برقی در جلو چه میزان انرژی ذخیره خواهید کرد. با جزئیاتی راجع به اثرات این محصول بر مصرف انرژی، درباره عایق پایدار و نحوه بهینه‌سازی مصرف گرما و هزینه‌های گرمایشی خود آشنا‌شوید.

عایق بهتر پنجره‌ها

مقدار U (ضریب انتقال حرارت) ویژگی عایق‌بندی پنجره‌ها را اندازه‌گیری می‌کند. هرچه ضریب پایین‌تر باشد، گرمای کمتری به سمت بیرون فرار می‌کند. کرکره برقی تعبیه‌شده در قسمت جلو می‌توانند ضریب حرارتی ۳ را بهبود بخشند که پنجره‌های قدیمی تمایل دارند این ضریب را بالای ۴۵ درصد داشته‌باشند. در پنجره‌های جدیدتر با ضریب حرارتی ۱.۵، این افزایش هنوز می‌تواند تا ۲۹ درصد باشد.
 
آخرین ویرایش:
موضوعات مشابه دسته بندی پاسخ ها تاریخ انتشار
کسب و کار صنعتی 0
کرکره برقی 0
loading...

موضوعات مشابه