تولید مشترک سایپا و چانگان و رونمایی در نمایشگاه خودرو تهران

تولید مشترک سایپا و چانگان cs95 و cs55
به گزارش سهامدار ها ، شرکت خارجی چانگان چین ، که به تازگی با همکاری شرکت خودروسازی ایرانی سایپا موفق به راه اندازی خط تولید محصولات کراس اوور و سدان در ایران شده اند . همچنین در کنار مدل های گذشته این دو شرکت ، می توان شاهد ورود دو خودروی جدید را به معرض نمایش گذاشت .

همچنین در غرفه چانگان ، کراس اوور های جدید cs55 و cs95 برای اولین بار است که در ایران به نمایش عام گذاشته می شوند . همچنین شرکت خودروسازی سایپا از نهایی شدن قرارداد مونتاژ این دو خودرو در روز های آینده خبر داده است تا شاهد ورود کراس اوور های جدید شرکت چینی چانگان به بازار باشیم .
به تازگی خودروهای جدید شرکت چانگان در ایران از محبوبیت خاصی برخوردار شده اند و طرفداران زیادی پیدا کرده اند و در خیابان های تهران شاهد تردد بسیاری از ماشین های این شرکت هستیم .
صحبتی با مدیر عامل شرکت چانگان

مدیر عامل حوزه بازرگانی شرکت چانگان در نشست خبری این شرکت که در محل برگزاری نمایشگاه خودو تهران برگزار شد گفت : در سال جاری مدل های جدیدی معرفی کردیم که دو مدل از آن که cs95 و cs55 نام دارد . که آن را به نمایشگاه تهران نیز آورده ایم . خودرو جدید cs95 که خودرویی ای یو وی فول سایز به حساب می آید ، تنها پس از چهار ماه عرضه در بازار به رقم فروش چهل و شش هزار دستگاه دست یافته است .

عامل رشد سهام سایپا در نماد خساپا
به نظر می رسد این همکاری می تواند موجب رشد سهام سایپا شود ، امیدواریم این شرکت خودروسازی ایرانی بتواند با مونتاژ و فروش این محصولات سود آوری بالایی داشته باشد که این سود آوری موجب رشد سهام شرکت شود تا سهامداران این مجموعه هم بی نصیب نباشند .

11-4-533x400.jpg
13-7-533x400.jpg


مدل جدید خودروی چانگان ، ماشین cs95 در نمایشگاه خودروی ایران
شرکت سایپا با همکاری چنگان توانسته است که خودروی جدیدی تولید و مونتاژ کنند که به نظر می رسد فروش بالایی نیز داشته باشد . زیرا از زیبایی بالایی برخوردار می باشد که نظر علاقه مندان را به خود جذب می کند .
14-1-533x400.jpg
15-2-533x400.jpg

کنسول حرفه ای cs 95
کنسول مدل جدید چانگان که جذابیتی دو چندان از مدل قبلی این محصول یعنی cs35 دارد که مسلما می تواند فروش این محصول را در پایدار سازد .

16-2-533x400.jpg
17-3-533x400.jpg
 
آخرین ویرایش:
موضوعات مشابه دسته بندی پاسخ ها تاریخ انتشار
کفپوش 0
loading...

موضوعات مشابه

سلام لطفا از زمان ثبت نام هم اطلاع رسانی کنید