طریقه مصرف روغن خراطین اصل برای زنان و آقایان

طرز مصرف روغن خراطین اصل برای خانم های گرامی و آقایان محترم .

ابتدا مزایای روغن خراطین اصل را در چند خط توضیح دهیم :
  1. برای شفاف سازی پوست ، رفع چین و چروک .
  2. برای دردهای مفصلی ، رماتیسمی و کمر درد .
  3. برای رفع چروک بعد از زایمان .
  4. افزایش حجم آلت تناسلی
  5. افزایش سایز سینه
  6. افزایش سایز باسن
  7. حجم دهنده موضعی بدن
1. برای شفاف سازی پوست و رفع چین و چروک :
ابتدا پوستتان را با آب و صابون بشورید تا تمیز شود و یا اینکه بعد از حمام که پوست شما کاملا تمیز است چند قطره را روی پوست زده و ماساژ دهید تا کاملا جذب شود . این عمل را روزی یک الی 2 مرتبه انجام دهید و حدود 2.30 تا 3 ساعت بعد محل ماساژ را بشورید .

زمان تقریبی مصرف : 1 الی 2 ماه

2. برای دردهای مفصلی ، رماتیسمی و کمر درد :
چند قطره بر روی ناحیه هایی که درد دارید بزنید و به آرامی ماساژ دهید تا کاملا روغن جذب شود . این عمل را روزی 2 تا 3 بار انجام دهید . فراموش نکنید که همان روز به حمام نروید و محل ماساژ شسته نشود .

زمان تقریبی مصرف : 1 الی 2 ماه

3. چروک بعد از زایمان :
ابتدا پوستتان را تمیز کرده و یا حمام بروید بعد بر روی زمین دراز بکشید و بر روی محل های چروک شده چند قطره روغن ریخته و شروع به ماساژ دادن در جهت خطوط لانگر کنید . این عمل را روزی 2 تا 3 بار انجام دهید تا نتیجه مطلوبی بگیرید ، توجه داشته باشید که همان روز نباید محل ماساژ را بشورید و یا به حمام بروید .
4. افزایش حجم دستگاه های جنسی :
افزایش حجم سینه زنان ، باسن زنان و افزایش سایز آلت مردان مهمترین ویژگی روغن خراطین است . که باید به چند نکته توجه کنید :
4-1 : ابتدا باید آن قسمت از محل مورد نظر را با آب و صابون به خوبی بشورید تا منفذرهای پوست باز شود و کاملا تمیز شود . بعد شستن پوست ، به آرامی و به مدت 10 دقیقه شروع به ماساژ عضو مورد نظر کنید به حدی رنگ پوست به قرمزی برسد .
4-2 : حال چند قطره از روغن خراطین را برروی قسمت های مورد نظر بریزید و شروع به ماساژ آرام کنید تا روغن کاملا جذب پوست شود ، زمان ماساژ حداقل 5 و حداکثر 10 دقیقه باشد و روزی دو بار انجام شود .

بعد از انجام دادن مرحله 2-4 یک پارچه تمیز را با آب سرد خنک کرده و بر روی قسمت هایی که ماساژ داده اید بگذارید تا روغنه جذب شده زیر پوست تثبیت شود .

چون روغن کرم خاکی طبع گرم و تری دارد برای کسانی که طبعی گرم دارند ممکن است باعث زدن جوش شود (مثل زمانی که این افراد خرما میخورند و صورتشان جوش میزند) که در آن صورت یا کمتر استفاده کنند و یا هم زمان از عرقیات گیاهی مثل شاهتره و یا کاسنی و یا ماسک پوره یا ورق سیب ، خیار ، سیب زمینی مصرف کنند تا باعث جوش نشود.

طول درمان چقدر است ؟
این روش کاملا طبیعی بوده و از مواد شیمیایی استفاده نمیشود و نسبت به روشهای دیگر , زمان بیشتری میبرد ولی خوبی آن این است که عوارض ندارد و ماندگاری زیاد دارد و در شرایط طبیعی غیر قابل برگشت است .
در این مورد طبع سرد و گرم بودن و ویژگی های ذاتی آدمها و مهمتر از همه نتیجه مطلوب و مورد نظر هر شخص با هم فرق دارد و میتواند در طول درمان تاثیر داشته باشد و نمیتوان به قطعیت زمان مشخصی را تعیین کرد. برای حجم دهندگی هر کدام از نکاتی که گفته شد رعایت نکنید طول درمان ,زمان بیشتری میبرد.

روغن خراطین اصل از کجا بخریم؟

اگر سری به سایت های فروش روغن خراطین زده باشید متوجه می شوید که فقط یک برند خاصی را تبلیغ و فروش میکنند، عطاری آنلاین توانسته تمامی برندهای مرتبط با فروش روغن خراطین را در یک جا جمع آوری کرده تا مشتریان بتوانند بر اساس نیازشان بهترین انتخاب را داشته باشند .
همچنین عطاری آنلاین با ارائه انواع روغن خراطین معتبر، توانسته با حفظ کیفیت بازار این محصول را از آن خود کند .
برای خرید روغن خراطین اصل و دیدن عطاری آنلاین کلیک کنید.
attari-online-mahlol 3.jpg

سمت راست اولی 35000 تومان
سمت راست دومی 80000 تومان
سمت راست سومی 48000 تومان
سمت چپ اول و دومی باهم 48000 تومان
سمت چپ سومی 64000 تومان
پاسخگویی در تمامی پیام رسان ها و خرید تلفنی : خانم سلوکی 09221103505
امیدوارم نحوه استفاده روغن خراطین را یاد گرفته باشید .
 
آخرین ویرایش توسط مدیر: