خواص روغن خراطین اصل و تجربه افرادی که استفاده کردند

روغن خراطین از یک نوع کرم خاکی تهیه میشود و جزء طبیعی ترین روغنها محسوب شده که امروزه به عنوان یک راهکار طبیعی با نتایج شگفت انگیز برای افزایش حجم لب، گونه، باسن، سینه، افزایش اندازه آلت تناسلی مردان استفاده میگردد.

کاربرد و خواص روغن خراطین برای خانم ها
لب : یکی دیگر از اعضای صورت بخصوص صورت خانم ها ، که عامل مهمی در زیبایی آنهاست. لب ها هستند .

لبهای نازک و باریک زیبایی دلنشینی ندارند و برعکس لبهای حجیم و بزرگ بهمراه کمی آرایش میتواند چهره ای کاملا بینظیر و مطلوب از چهره نمایان کند . روشهایی که امروزه بکار می رود عمدتا تزریق ژل یا استفاده از دستگاه های پروتز میباشد. که جدای از هزینه بالا ،عوارض جبران ناپذیری نیز بهمراه دارد.

روغن خراطین با قدرت شگفت انگیز در حجم گذاری میتواند گزینه بسیار مناسبی برای افزایش حجم و اندازه لب ها باشد.دوره استفاده از این روغن برای لب ها یکماهه و بطور معمول یکبار استفاده در روز است.

سینه : روشهای متعددی برای افزایش حجم و سایز سینه خانم ها وجود دارد. بعد از عمل جراحی که البته خطرناک ترین و پرهزینه ترین روش میباشد استفاده از حجم دهندهها بیشترین تاثیر را دارد. کرم ها و ژلهای حجم دهنده به دلیل ترکیبات شیمیایی موجود در آنها دارای عوارض متعدد مثل سیاه و لکه دار شدن عضو ، سوزش و خارش های طولانی مدت میباشند.
روغن طبیعی خراطین با اثر گذاری بسیار بیشتر نسبت به کرم ها و ژل ها دارای کمترین عوارض مصرف میباشد .

روغن خراطین اصل از کجا بخریم؟

اگر سری به سایت های فروش روغن زده باشید متوجه می شوید که فقط یک برند خاصی را تبلیغ و فروش میکنند، فروشگاه اینترنتی بالینسو توانسته تمامی برندهای مرتبط با فروش روغن خراطین را در یک جا جمع آوری کرده تا مشتریان بتوانند بر اساس نیازشان بهترین انتخاب را داشته باشند .
همچنین عطاری آنلاین با ارائه انواع روغن خراطین معتبر، توانسته با حفظ کیفیت بازار این محصول را از آن خود کند .
برای خرید روغن خراطین اصل و دیدن عطاری آنلاین کلیک کنید.
گونه : گونه ها نقش بسیار موثری بر زیبایی افراد بخصوص خانم ها دارد.امروزه با تزریق ژل به زیر گونه و یا گذاشتن پروتز گونه ،عمل زیبایی گونه را انجام میدهند.
بدلیل حرکت ژل ها در زیر پوست و بوجود آمدن عوارضی مثل تورم ،کبودی و التهاب سلولی ، این نوع عمل در نزد بسیاری از متخصصان جراحی رد شده است.

با استفاده از روغن خراطین اصل میتوانید حداکثر بعد از یک دوره یک ماهه و حداکثر چهل روزه به اندازه متناسب دلخواه و زیبایی مورد نظر دست یابید.کاربرد و خواص روغن خراطین برای آقایان

افزایش سایز آلت تناسلی با روغن خراطین : هر چند سایز نرمال و طبیعی آلت جنسی مردان حدود ۱۵ سانتیمتر است ، اما خیلی از آقایان و بخصوص جوانان تمایل دارند طول آلتی بیش از ۲۰ سانتیمتر داشته باشند. افزایش طول و قطر آلت میتواند فوایدی داشته باشد که میتوان به این موارد اشاره کرد:
افزایش مدت زمان رابطه ی جنسی ، رابطه لذت بخش تر برای خود و شریک جنیسیتان ، ارضای قوی تر و لذت بخش تر ، آرامش روحی و روانی بیشتر ، افزایش اعتماد بنفس ، کاهش خمیدگی آلت ، افزایش قابلیت چندبار ارضا شدن پشت سر هم ، افزایش قدرت و شدت جهش منی هنگام ارضا شدن . در حالت کلی برای افزایش طول آلت از روش های جراحی،کاهش وزن و دستگاه لارجرباکس و …استفاده می شود. اما روغن خراطین طبیعی راهی بسیار مطمئن ، کم خرج و با بیشترین بازدهی در بین روش های ذکر شده میتواند باعث افزایش طولی در حدود ۲ تا ۵ سانتیمتر را در یک دوره ۶۰ تا ۹۰۰ روزه شود.

کاربرد روغن خراطین برای ورزشکاران
استعمال این روغن برای ورزشکاران پرورش اندام جهت سرعت رشد عضلات و حجم‌دهی بر یک یا چند عضله خاص مفید است و عوارض مصرف داروهای شیمیایی و هورمونی را نیز نخواهد داشت.

طرز استفاده روغن خراطین

-----

نظر افرادی که تابحال استفاده کرده اند :
1. تکدخت : زنداداشم برای افزایش سایز سینه گرفته بعد چندمدت جواب میده ولی وقتی به گونه هاش زد پرجوش شد . ( دلیل جوش ، چرب بودن پوست و گرم بودن طب بدن هست )
2. boshra : برای بزرگ شدن سینه عرق رازیانه عالیه روغن خراطینم خوبه استفاده کردم جواب گرفتم . البته فواید دیگه هم داره .
3. hamideh : من خریدم یه قوطی کلا۳بار استفاده کردم زورم میاد بقیشو بزنم !
4. saharma : من قسمت بیکینی هم هم میزدم روی اون یکم جواب داده بود که ولش کردم دیگه .
5. نهان : من بیشتر برای دردای قاعدگیم میخوردم که واقعا خیلی خوب جواب داد بعد یه مدت دیدم سینه هام هم پر و سفت تر شده البته هنوز به سایز عوض کردن نرسیده .
6. عباس : حدود 2 ماه استفاده کردم ، سایز الت تناسلیم حدود 1.5 سانت افزایش داشت یکمم شفاف تر شده بود پوستش . راضی ام .
7. امیرعلی : من تازه شروع کردم . امیدوارم جواب بده . نتیجشو بعد از جواب دادن اینجا می نویسم .

 

پیوست ها

آخرین ویرایش توسط مدیر:
loading...