هزینه کاشی کردن حمام چقدر تمام می شود ؟

قیمت کاشی کردن حمام چقدر است ؟
امروزه یکی از مهمتری نیازهای انسانها پول است، برای خیلی از مردم خیلی مهم است که قبل از اجرای پروژه بدانند قرار است چقدر پول خرج کنند. دلیل آن هم این است که برای پرداخت آن بتوانند برنامه ریزی کنند. چون یک سری از پیمانکاران در اول کار قیمت پایینی به مشتری میدهند و در آخر کار فاکتور بلند قامتی از لیست هزینه های جانبی ارائه می دهند.
به همین جهت مجموعه جابرینا در مرحله اول صفر تا صد هزینه هارا در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید تصمیم بگیرید.
- در اغلب موارد حمام ها کاشی می شوند ، اما اینکه قرار است چه نوع کاشی و یا سرامیک استفاده کنید و یا قرار است جنس چقدر ضعیف یا قوی باشد بستگی به خودتان دارد .
اما توجه کنید که هرچقدر زیباتر و مقاوم تر باشد به نسبت هزینه آن نیز بالاتر خواهد رفت ، فراموش نکنیم که خیلی از کاشی ها هم هستند که با اینکه زیبا هستند قیمت مناسبی هم دارند ، اما شاید مقاومت یا کیفیت لازم را نداشته باشد .
تماس جهت مشاوره : 09331924846

bathroom-tiles-ideas.jpg


- هزینه کاشی کردن به دو چیز بستگی دارد :
1. ساختمان نوساز باشد : کاشی کاری برای ساختمان های نوساز بسیار به صرفه تر است زیرا نیاز به زیرسازی و یا کنده کاری نیست و همچنین زمان اجرا نیز کوتاه تر است .
2. ساختمان قدیم ساخت باشد : در ساختمان های قدیم ساخت حتما باید سرامیک ها و یا کاشی های قبلی را از دیوار جدا کرده و سپس دیوار را تراز نموده و آماده کاشی کاری کرد .

نسبت هزینه های ساختمان قدیم ساخت بیشتر از ساختمان های نوساز می باشد .
اما چگونه می تواند این هزینه ها را نیز کاهش داد ؟
برای کاهش هزینه ها می توانید از سرامیک و کاشی هایی استفاده کنید که قیمت های مناسب تری دارند .

برای برآورد قیمت و دریافت مشاوره دقیق تر با کارشناسان ما تماس بگیرید .
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:
loading...

موضوعات مشابه