قیمت اوراق مسکن به همراه مشاوره وام و خرید اوراق

قیمت اوراق مسکن 96

دریافت وام و خرید مسکن از طریق خرید اوراق تسهیلات مسکن ، مشتریان علاقمند به دریافت وام مسکن از طریق بانک مسکن طی فرآیند قانونی اعلام شده میبایست به مقدار مورد نیاز اوراق تسهیلات مسکن پس از انجام مراحل اهراز حویت از بازار بورس خریداری نمایند. بعد از انجام خرید توسط کارشناسان ما و ارائه برگه سهم و سایر مستندات خرید اوراق تسهیلات مسکن به مشتری می توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک مسکن مراحل دریافت وام مسکن را تکمیل نمایند.

خرید اوراق مسکن.jpg


اما اگر برای دریافت تسهیلات ، از قبل حسابی در بانک مسکن ندارید ، می توانید امتیاز مسکن فرد دیگری را بگیرید تا بتوانید با استفاده از آن وام خود را دریافت کنید . حالا سوال اینجاست که چجوری میتونیم امتیاز فرد دیگه ای رو بگیریم ؟

نحوه دریافت امتیاز وام مسکن


در مرحله اول باید کد بورسی خود را از کارگزاری دریافت کنید ،
اگر کد بورسی ندارید همین حالا اقدام کنید به این خاطر که 48 ساعت کاری زمان می برد تا صادر شود .


شما می توانید همین حالا با شماره تلفن در کادر قرمز تماس بگیرید و از کارشناس ما تمامی سوالاتتان را بپرسید .

پس از دریافت کد بورسی خود از کارگزاری بورس و اوراق بهادار نسبت به خرید اوراق مسکن در نماد تسه اقدام کنید همچنین کارگزاری ها قیمت اوراق مسکن را به شما اطلاع می دهد و راهنمایی های لازم را انجام می دهند تا بتوانید خرید خود را انجام دهید . پس از خرید امتیاز وام مسکن به بانک مسکن مراجعه نمایید . البته یک سری توضیحات هم هست که باید به آن توجه کنید .

خرید اوراق مسکن
اوراق مسکن که در بازار بورس و اوراق بهادار با نماد ( تسه ) فعالیت می کند در واقع یک حق امتیاز برای دریافت وام مسکن است که این امتیاز را یکبار فردی خریداری می کند و به قیمت پیشنهادی خود وارد تابلوی معاملات بورس در سایت tsetmc.com میکند . با هر برگ اوراق می توان از بانک مسکن 500 هزار تومان وام دریافت کرد . و البته ارزش اسمی هر برگ اوراق 1.000.000 ریال معادل صد هزار تومان می باشد . برای خرید می توانید با شماره گیری 09388346463 یا 02155447875 تماس حاصل فرمایید .

03-pic-code-boursi.jpg


قیمت امروز اوراق مسکن
البته قیمت امتیاز مسکن یا همان اوراق مسکن در تابلوی معاملاتی بورس از حدود 75 هزار تومان برای هر برگ شروع و تا قیمت 100 هزار تومان برای هر برگ هم معامله می شود . این موضوع در قیمت گذاری به عوامل زیادی بستگی دارد یکی از این عوامل در تاریخ انتشار اوراق است . هر برگ اوراق حدود بر 2 سال اعتبار دارد و هرچه به تاریخ انقضای خود نزدیکتر می شود از قیمت آن کاسته می شود به این خاطر که پس از 2 سال این امتیاز دیگر هیچ ارزشی ندارد و اگر کسی خریداری کند و طی این مدت نتواند بفروشد و یا از امتیاز آن استفاده کند باطل می شود .
عامل دیگری که در قیمت اوراق مسکن وابسته است میزان عرضه و تقاضا در بازار بورس می باشد ، در این بازار عرضه و تقاضا عامل قیمت گذاری افراد است .

قیمت اوراق روزانه در حال نوسان می باشد و طی مدت معامله ممکن است بارها و بارها تغییر کند . آخرین قیمت اوراق مسکن را می‌توانید در این لینک ببینید.
 
آخرین ویرایش:
loading...

موضوعات مشابه