5 طرح کاغذ دیواری سه بعدی که کودکان دوستشان دارند

مدل کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی یا دیوارپوش سه بعدی ایده های جدیدی در دکوراسیون مدرن محسوب می شود که می توان فضاهای خاص و یونیکی را ارائه دهند.
امروزه با پیشرفت و تغییرات بسیار زیاد در طرح و تنوع کاغذ دیواری ها ، کاغذ دیواری سه بعدی یکی از پرطرفدار ترین طرح هاست ، که البته کودکان بیشتر از رده های سنی دیگر به آن علاقه دارند .

کودک از چه طرح هایی خوششان می آید؟
کودکان به طرح هایی مانند : ( قهرمان داستان های خیالی ، سوپراستار ها ، کاراکتر و شخصیت کارتونی ) علاقه ی بسیاری دارند . اما این طرح باید بتواند احساس آرامش و لطفات را به کودک عزیزتان بدهد . بنابراین باید طرح پوستردیواری را متناسب با دکوراسیون اتاق کودک با رنگ های شاد و طرح مورد علاقه ی کودکتان انتخاب نمایید .

1 . به طور مثال یک طرح زنده از کارتون ماشین ها ( CARS ) می تواند یک انتخاب خوب برای پسر ها باشد ، زیرا علاوه بر رنگ شاد و زیبایی که دارد طرح و شخصیت این کارتون بسیار پرطرفدار است و انرژی بسیار زیادی به فرزند شما منتقل میکند .

1514719858669.png

این کارتون به طور عجیبی در روحیه پسرانه تاثیر خواهد گذاشت زیرا شخصیت این داستان بسیار قوی و پر انرژی بوده .

2 . یکی دیگر از شخصیت های کارتونی و پرطرفدار برای انتخاب کاغذ دیواری شخصیت سیندرلا می باشد ، این کاراکتر همانطور که همه شما میدانید در ماجرای کارتون حس لطیف و دخترانه ی عجیبی دارد که بی شک می توان گفت تمامی دختر بچه ها به این شخصیت علاقه دارند . کاغذدیواری این شخصیت در اتاق دختربچه شما تاثیر بسیار مثبتی روی نا خودآگاه کودک شما دارد .

1514720470254.png

3 . شخصیت هایی مانند بت من ، آیرون من و اسپایدر من نیز میتوانند انتخاب خوبی برای کاغذدیواری فرزند شما باشد .

1514720747902.png

4 . باب اسفنجی نیز یکی از پرانرژی ترین کاراکتر هایست که شما میتوانید آن را بدون هیچ شکی برای فرزند خود ( پسر یا دختر ) انتخاب کنید .

1514720893702.png

5 . کاغذدیواری کهکشان ! یک انتخاب جالب و پرهیجان برای کودکان باهوش که به قوه تخیل آن ها بسیار کمک خواهد کرد .

1514721009336.png

آخرین ویرایش توسط مدیر:
loading...